نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات یخچال اسنوا در کرج را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال اسنوا در کرج از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

امروزه در میان برندهای معروف و معتبر ایرانی، اسنوا جلوه دیگری پیدا کرده و محصولات آن به‌خصوص یخچال در میان مشتریان محبوب شده است. طراحی و ساخت این یخچال‌ها به‌دست افراد متخصص و ماهر صورت گرفته، اما گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در یخچال شما رخ دهد. که یک‌سری از این مشکلات در یخچال‌ها عادی بوده و جای نگرانی نخواد بود. شما در هنگام مواجه شدن با ایراد و مشکل در یخچال اسنوا لازم بوده به نمایندگی آن یا چه بهتر میشه که به کارون سرویس بسپارید.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

شما برای اینکه بتوانید از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج بهره ببرید لازم است کارت گارانتی یخچال شما دارای اعتبار باشد و در هنگامی که تاریخ آن نگذشته باشد، هرگونه مشکل در یخچال شما بروز دهد می‌توانید از کارت گارانتی استفاده کنید؛ که با تماسی کوتاه به نمایندگی، این مشکل را حل کنید. اما اگر کارت گارانتی شما اعتبارش به پایان رسیده یا گم شده است، امکان بهره‌مندی از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج را ندارید و باید به سراغ تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال اسنوا در کرج یا نمایندگی مجاز بروید.

تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

هنگامی که دستگاه شما با مشکلی روبه‌رو می‌شود باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر دستگاه بیش از ۱۶ سال در حال کار کردن بوده، که عمر خود را کرده و قطعات آن کم یاب شده و قطعات اصل آن سخت پیدا می‌شود. به‌همین دلیل قابل تعمیر نبوده و نیز باتوجه به مصرف انرژی بالا و تعمیرات مداوم این یخچال بهتر است دیگر به تعمیر آن نپردازید. یخچال‌های جدید اسنوا باتوجه به مکانیزم سرد شدن تمامی قسمت‌های یخچال مصرف انرژی پایینی داشته و با شرایط محیطی سازگاری بهتری دارند. اما باز در مورد تعمیرات یخچال اسنوا در کرج که بیش از ۱۶ سال عمر کرده می‌توانید از نمایندگان مجاز تعمیرات یخچال اسنوا در کرج مشاوره‌ بگیرید.

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال اسنوا در کرج

در هنگامی که کارت گارانتی شما به اتمام رسیده و دیگر امکان استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی را نداشته‌اید و یا امکان دسترسی به نمایندگی را ندارید بهتر است کار خود را به تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال اسنوا در کرج بسپارید. از این طریق باتوجه به کمک گرفتن از تکنسین‌های دوره دیده و متخصص در این کار، مشکلات یخچال شما در سریع‌ترین زمان ممکن حل می‌شود و ایرادی باقی نمی‌ماند.

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا در کرج

تعمیر لوازم خانگی به‌خصوص یخچال نیازمند دانش و تجربه بالا در این زمینه بوده، به طوری که اگر فردی غیر آشنا یا تجربه پایین دست به تعمیر یخچال اسنوا بزند ممکن است علاوه‌بر مشکل اصلی مشکلات دیگری نیز به‌وجود آورد. حتی ممکن است مشکلاتی در سیم پیچی به‌وجود آیند که خطر برق گرفتگی را بالا می‌برد. به‌همین خاطر لازم بوده در هنگام خراب شدن یخچال اسنوا به تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات یخچال اسنوا در کرج بروید.

مشکلات متداول یخچال فریزر اسنوا در کرج

 • لرزش بالا در هنگام روشن و خاموش شدن یخچال
 • نمایش نادرست دمای یخچال
 • یخ‌زدگی در داخل محفظه یخچال اسنوا
 • ایجاد صدای ناهنجار از یخچال فریزر
 • برفک در فریزر و فضای داخلی یخچال اسنوا
 • روشن نشدن موتور
 • نشت آب از یخچال
 • سرد نکردن آب سرد کن
 • بسته نشدن کامل درب یخچال فریزر
 • محصولات فریزر یخ نمی‌زند
 • خارج نشدن یخ از دستگاه
 • پارگی و پوسیدگی لاستیک درب یخچال
 • بوی بد یخچال

تعمیر یخچال‌های اسنوا در منزل  کرج

شما در هنگامی که کار خود را به نمایندگی‌های مجاز و تخصصی‌ مرکز تعمیرات یخچال اسنوا در کرج می‌سپارید دیگر خیالتان بابت جابه‌جایی یخچال راحت بوده، زیرا تکنسین‌ها در کم‌ترین زمان به محل مورد نظر آمده و نیاز به جابه‌جایی یخچال نیست. این موضوع باعث شده تا در هزینه و وقت شما صرفه‌جویی شود و در هنگام جابه‌جایی یخچال، دچار ضربه و صدمه‌ای به بدنه ان وارد نشود.

هزینه تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

هزینه تعمیرات شما بسته به‌نوع کاری که برروی دستگاه شما می‌شود بوده و تعمیر یخچال اسنوا در کرج به‌گونه‌ای است که تکنسین‌ها سعی بر این داشته‌اند که بتوانند قطعات را تعمیر کنند و نیاز به تعویض نباشد که باعث صرفه‌جویی در هنگام تعمیر شود. حتی اگر زمانی که نیاز باشد قطعه تعویض گردند، توسط یک تعمیرکار از نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج، با کمک قطعات اورجینال و با کیفیت صورت می‌گیرد. به همین دلیل بنابر کار و قطعات استفاده شده در یخچال فریزر شما این هزینه متغیر بوده است.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال اسنوا در کرج

به مشکل خوردن یخچال فریزر ممکن است برای هر برند و مدلی رخ دهد، که در این هنگام لازم بوده در سریع‌ترین زمان به رفع آن بپردازید. برای اینکه یخچال فریزر یکی از مهم‌ترین وسایل خانه بوده و از محصولات غذایی به خوبی نگهداری می‌کند، می‌توانید برای جلوگیری از خرابی یخچال و مشکلات متنوع آن، هر چند وقت یک‌بار یخچال فریزر اسنوا را سرویس کرده که توسط نمایندگی معتبر صورت می‌گیرد. این کار باعث شده تا مشکلات بزرگ‌تری برای دستگاه شما به‌وجود نیاید و همچنین در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود. پس هنگامی که با مواردی مانند سرد نشدن یخچال، عدم اتوماتیک کار کردن دفعات خاموش و روشن، برفک در فریزر، یخ نزدن کامل مواد غذایی، صداهای ناهنجار روبه‌رو شدید لازم است به سراغ نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال اسنوا در کرج بروید.

تعمیر تخصصی یخچال اسنوا در کرج

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال اسنوا در کرج انتخاب کنیم؟

در هنگام ایجاد مشکل در یخچال اسنوا، زمانی که شما وسیله را به کارون سرویس می‌سپارید دیگر خیالتان بابت هزینه‌های صورت گرفته آسوده است، زیرا تمام این هزینه‌ها را از ریز تا درشت برای شما قبل از صورت گرفتن ارائه می‌دهد. همچنین در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود، به‌گونه‌ای که با تماسی کوتاه در سریع‌ترین زمان ممکن در منزل به رفع مشکل یخچال اسنوا شما، توسط کارون سرویس پرداخته می‌شود. به طوریکه تمام خدمات و سرویس یخچال شما در خانه صورت می‌گیرد، اگر مشکل دستگاه شما جدی بوده و نیاز به وسایل دیگر باشد باید یخچال شما به نمایندگی انتقال داده شود.

ارورهای یخچال اسنوا

 • ارور F1 (عدم سرد شدن اپراتور)
 • ارور F2 (خرابی سنسور داخلی فریزر)
 • ارور F3 (خرابی سنسور داخلی یخچال)
 • ارور F4 (خرابی سنسور دیفراست)
 • ارور F5 (انجام ندادن دیفراست)
 • ارور F6 (خرابی آی سی)
 • ارور F7 (خرابی فن یخچال)
 • ارور F8 (خرابی فن فریزر)
 • ارور H (گرم بودن یخچال)
 • ارور H1 (گرم بودن فریزر)

علت سرد نکردن یخچال اسنوا در کرج

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که در یخچال‌های اسنوا رخ می‌دهد عدم سرد کردن بوده که مشکلات و خسارات زیادی را به‌وجود می‌آورد. در ابتدا باید علت‌های بروز این مشکل را پیدا کرد، به‌همین دلیل لازم است تا دریچه‌های یخچال و ترموستات آن مورد بررسی قرار گیرد. همچنین اگر کویل‌های کندانسور یخچال شما گرد و غبار بگیرد یا چربی برروی آن نشسته باشد باعث می‌شود تا به‌خوبی محفظه داخلی یخچال خنک نشود. بنابراین در هنگام بروز این مشکل لازم است کویل‌های کندانسور را از هرنوع آلاینده پاک گردد.

کلام آخر

یخچال یکی از اصلی‌ترین وسایل خانگی در خانه بوده که محل نگهداری مواد غذایی، دارو و انواع نوشیدنی‌ها است. برندهای زیادی این دستگاه را تولید می‌کنند و امروزه برند اسنوا در میان آن‌ها بسیار آشنا است. ایجاد مشکل در هر برند و مدل ممکن بوده و نیاز است حتماً به تکنسین متخصص و وارد سپرده شود که دیگر جای نگرانی‌ای نخواهد بود.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند