تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر لباسشویی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

امروزه نصب و تعمیر لوازم خانگی حتماً باید توسط متخصص انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود. لباسشویی زیمنس برند معتبر آلمانی است که نزدیک به 4 دهه از آغاز تولید آن می‌گذرد. طبیعی است با پیشرفت تکنولوژی در صنعت، تولیدات این برند نیز دستخوش تحول و تکامل شده‌ است. لزوم تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی مانند هر وسیله برقی دیگر در تمام شهرها و استان‌های ایران به منظور رسیدگی دقیق و سریع به مشکلات پیش‌آمده برکسی پوشیده نیست. به همین منظور تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز فعالیت خود را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس با قدرت انجام می‌دهد.

در این مطلب قصد داریم در خصوص این وسیله پرکاربرد و اشکالات احتمالی آن موارد مهمی ارائه دهیم، تا شما با مشاهده هر کدام از این علائم اقدام صحیح را انجام دهید.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز

خریداران لوازم خانگی معمولاً به خرید اجناس خارجی بیشتر علاقه دارند تا اجناس ایرانی. اما یکی از مسائل مهم و نگرانی‌ها پس از خرید لوازم خارجی، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول بشمار می‌آید. متأسفانه برخی برندهای خارجی در ایران نماینده رسمی ندارند، بنابراین خریداران پس از تهیه این محصولات در هنگام بروز خرابی دچار سردرگمی می‌شوند. برند لوازم خانگی زیمنس یکی از همین محصولات است، باوجود کیفیت مطلوب لوازم خانگی زیمنس، نبود نمایندگی رسمی از دغدغه‌های بزرگ خریداران این برند محسوب می‌شود.

اما خبر خوب به دارندگان ماشین لباسشویی زیمنس اینکه، تعمیرکاران باتجربه و حرفه‌ای در سراسر ایران اقدام به تشخیص و رفع عیوب این دستگاه می‌نمایند. ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله پُرکاربرد در منزل ممکن است در طول زمان دچار اشکال و خرابی شود. بنابراین در هر شهر و استان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس وجود دارد تا خریداران محترم در هنگام مواجهه با مشکل به تعمیرکار حرفه‌ای دسترسی داشته باشند. به همین منظور نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز، جهت ارائه خدمات سریع و به موقع به مشتریان گرامی آماده خدمت رسانی است. 

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز

مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدام در هنگام مشاهده کوچکترین خطا در عملکرد ماشین لباسشویی زیمنس؛ خاموش کردن دستگاه و سپس تماس با دفتر نمایندگی است. نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز در اولین فرصت تکنسین حرفه‌ای را به محل اعزام می‌نماید تا با تشخیص به موقع عیوب ماشین لباسشویی اقدام به رفع آن نماید. خدمات ارائه شده بابت تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز شامل موارد زیر می‌شود:

تعمیر لباسشویی زیمنس در محل اهواز ازجمله بهترین اقداماتی است که این نمایندگی جهت رفاه حال خریداران این برند انجام داده است. باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود لوازم خانگی پیشرفته در بازار، لزوم یک تعمیرکار حرفه‌ای بیش از پیش احساس می‌شود. تکنسین‌های حرفه‌ای این مجموعه آخرین و به‌روزترین آموزش‌ها را درخصوص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس گذرانده‌اند. مشتریان گرامی در هنگام بروز مشکل اطمینان داشته باشند که تعمیرکار حرفه‌ای جهت رسیدگی به ماشین لباسشویی ایشان به محل اعزام می‌گردد.

متداول ‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی زیمنس

در ماشین‌های لباسشویی جدید هرگونه اخطار روی صفحه نمایش‌گر با یک علامت اختصاری یا عدد مشخص می‌شود. شما با دیدن هرکدام از این علائم با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی زیمنس می‌توانید از عیب دستگاه مطلع شوید. اما گاهی اوقات عیب‌یابی و رفع آن باید توسط یک تکنسین ‌حرفه‌ای انجام گیرد. لذا با دیدن هر کدام از علائم اخطار سریعاً با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز تماس بگیرید.

جزئیات اخطارهای ماشین لباسشویی زیمنس عبارتند از:

 • ارور 1: باز بودن درب ماشین بعد از شروع برنامه
 • ارور2: سطح آب پایین در ماشین لباسشویی
 • ارور3: مشکل در المنت حرارتی یا مدار لباسشویی زیمنس
 • ارور 4: دستگاه نمی‌تواند آب درون خود را به درستی تخلیه کند و عمل تخلیه بیش از 6 دقیقه طول می‌کشد
 • ارور 5: ایراد در زغال‌های موتور یا خراب بودن موتور دستگاه
 • ارور 6: ماشین لباسشویی در زمانی که جزء برنامه نیست گرم می‌کند.
 • ارور 7: اشکال در سنسور NTC دستگاه، در این صورت دستگاه بدون گرم کردن برنامه را تمام می‌کند.
 • E16: میکرو سوئیچ درب عمل نمی‌کند، در این شرایط اجزای قفل درب و میکروسوئیچ باید بررسی گردند.
 • E17: زمان آبگیری زیاد شود، در بروز این مسئله یا شیر آب بسته است یا اکوا خراب شده است.
 • E18: پمپ تخلیه مسدود است
 • E19: طولانی شدن زمان گرم کردن آب، ممکن است این ایراد دراثر ولتاژ ضعیف ایجاد شود یا نیاز به چک شدن المنت باشد.
 • E20: المنت خراب شده است، در این زمان NTC را چک نمایید.
 • E23: خرابی اکو استاپ یا بسته بودن شیر آب
 • E25: اکوا سنسور و سنسور کف دیگ را چک نمایید.
 • E26: ولتاژ برق بین 5/0 تا 5/3 باشد، در این زمان تکنیسین هیدروستات را نیز چک می‌نماید.
 • E27: خرابی هیدروستات یا مسدود بودن شلنگ آن
 • E28: خرابی سنسور کف دیگ یا شکستگی سنسور
 • E29: بسته بودن شیر آب، خراب بودن اکوا استاپ، سنسور کف نیاز به بررسی دارد
 • E31: خرابی پمپ تخلیه یا مسدود بودن شلنگ هیدروستاتیک، در این شرایط هیدروستات و شلنگ خروجی چک شود.
 • E32: حجم لباس‌های داخل دستگاه خیلی کم یا خیلی زیاد یا خشک‌کن دستگاه خراب شده است
 • E34: خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 • E35: قفل درب خراب است یا به هر دلیلی باز نمی‌شود
 • E36: ایراد در میکروسوئیچ، سیم‌کشی و سوکت در این حالت باید بررسی گردند.
 • E37: خرابی یا شکستگی سنسور NTC
 • E47: خرابی سنسور دما، موتور در این شرایط بررسی گردد.
 • E48: کم بودن ولتاژ، احتمال می‌رود موتور خراب باشد، موتور دستگاه بررسی گردد.
 • E49: بالا بودن ولتاژ
 • E50: خرابی موتور، در این حالت رله بُرد را نیز چک کنید.
 • E51: نقص در موتور دستگاه
 • E58: سرعت پایین چرخش موتور
 • E59: خرابی در سیم‌کشی دستگاه، در این حالت مگنت نیز چک شود.
 • E60: سنسور کف و سنسور جراین را چک نمایید
 • E61: قفل درب خراب است، در این شرایط مدار سیستم را نیز بررسی نمایید.

E63: ایراد در بُرد دستگاه

اقدامات لازم در زمان بروز ارور در لباسشویی زیمنس در اهواز

با ارورهای ماشین لباسشویی زیمنس و دلایل آن آشنا شدید، در زمان کار با ماشین لباسشویی به دلیل استفاده از آب و برق همزمان، ممکن است مشکلات و خرابی‌هایی پیش‌آید که نیازمند رعایت یکسری نکات ایمنی باشد. در نتیجه در صورت مشاهده هر کدام از خطاهای بالا سریعاً با کارون سرویس که تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز را انجام میدهد تماس بگیرید، تا تکنسین‌های باتجربه ما هرچه سریع‌تر در محل حاضر شوند. ممکن است درصورت بی‌توجهی به هر کدام از موارد بالا خسارت‌های بیشتری به دستگاه شما وارد شود، لذا هرگونه ایراد و اخطار را جدی بگیرید.

چرا تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز را به کارون سرویس بسپاریم؟

تمامی تکنسین‌ها و تعمیرکاران ما دارای تخصص، تبحر، تجربه و سابقه بالا در حوزه تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز هستند. تمامی قطعات و تجهیزات استفاده شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز همگی از نوع اورجینال و دارای ضمانت هستند. برای آسودگی و رضایت شما، امکان تعیین تاریخ و زمان تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز توسط شما وجود دارد.

کلام آخر

بعد از خرید لوازم خانگی برقی مهم‌ترین اقدام نصب دستگاه توسط تکنسین و متخصص این امر محسوب می‌شود. نمایندگی‌های مجاز لوازم برقی در تمام شهرها و استان‌ها این خدمات را ارائه می‌دهند. نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز نیز یکی از خدماتی است که نمایندگی اهواز به مشتریان ارائه می‎دهد. شما مشتری گرامی درصورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز، تنها کافیست با قسمت تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خدمات کارون سرویس در تماس باشید. با بررسی دستگاه شما توسط تکنسین‌های این مجموعه اطمینان داشته باشید عیوب ماشین لباسشویی شما به درستی تشخیص و تعمیر می‌گردد.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *