تعمیر یخچال هایسنس در اهواز
لوگوی برند هایسنس

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال های هایسنس در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

لوگوی برند هایسنس

تعمیر یخچال هایسنس در اهواز

تعمیر یخچال هایسنس در اهواز یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کارون سرویس می باشد. یخچال هایسنس یکی از محصولات برند معروف هایسنس می باشد. یخچال های هایسنس به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت به صرفه، از محصولات پر طرفدار بازار می باشند. در این مطلب ضمن معرفی برند هایسنس و محصولات آن، انواع یخچال های هایسنس، راه های نگهداری و مشکلات احتمالی یخچال های هایسنس را نیز معرفی خواهیم کرد.

تعمیرات تخصصی یخچال هایسنس در اهواز​

فهرست مطالب

برند هایسنس (HISENSE)

تعمیر یخچال هایسنس در اهواز یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کارون سرویس می باشد. یخچال هایسنس یکی از محصولات برند معروف هایسنس می باشد. یخچال های هایسنس به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت به صرفه، از محصولات پر طرفدار بازار می باشند. در این مطلب ضمن معرفی برند هایسنس و محصولات آن، انواع یخچال های هایسنس، راه های نگهداری و مشکلات احتمالی یخچال های هایسنس را نیز معرفی خواهیم کرد.

کالاهای خانگی برند هایسنس

در بخش لوازم خانگی، برند هایسنس حضور فعال و گسترده ای دارد. برند هایسنس با تولید انواع لوازم خانه و آشپزخانه، جایگاه ویژه ای در خانه ها دارد. در ادامه مطلب انواع کالاهای خانگی تولید شده توسط هایسنس را معرفی می کنیم.

تلویزیون هایسنس : تلویزیون های هایسنس با کیفیت بالا در ابعاد مختلف در بازار عرضه می شوند. هایسنس انواع تلویزیون های LED و 4K را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

کولر گازی هایسنس : کولر های گازی و اسپلیت هایسنس هم به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، بسیار پرطرفدار می باشند.

ماشین لباسشویی هایسنس : هایسنس همچنین تولید کننده انواع ماشین های لباسشویی اتوماتیک می باشد.

ماشین ظرفشویی هایسنس : ماشین ظرفشویی هایسنس نیز  در بین خانواده ها طرفداران زیادی دارد.

یخچال هایسنس : یخچال های هایسنس در بین بهترین برند های تولید کننده یخچال، قیمت مناسب تری دارند. برند هایسنس با وجود به کارگیری جدید ترین تکنولوژی یخچال های بازار در یخچال های خود، قیمت بسیار کمتری نسبت به سایر برند ها دارد. این مساله سبب شده که یکی از اولویت های خرید همشهریان، یخچال فریزر های هایسنس باشد. همشهریان عزیز حتما برای تعمیر،نصب و سرویس یخچال هایسنس در اهواز  حتما به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هایسنس در اهواز مراجعه کنند.

نکات مهم نگهداری و تعمیر یخچال هایسنس در اهواز

نگهداری اصولی از یخچال هایسنس و توجه به موارد ایمنی، طول عمر یخچال را افزایش داده و احتمال خرابی آن را کاهش می دهد. در ادامه نکات مهم نگهداری و تعمیر یخچال هایسنس در اهواز را معرفی خواهیم کرد.

چگونه باید یخچال هایسنس را تمیز کنیم؟

تمیز کردن مداوم یخچال هایسنس برای افزایش کارایی، از بین بردن باکتری و میکروب درون یخچال ضروری می باشد. برای تمیز کردن یخچال هایسنس ابتدا یخچال را از برق کشیده و مواد غذایی را خارج کنید. سپس درون یخچال را با پارچه تمیز و محلول آب و جوش شیرین، تمیز کنید. برای تمیز کردن بدنه یخچال نیز از دستمال تمیز و با رطوبت کم استفاده کنید.

مشکلات متداول یخچال فریزر هایسنس در اهواز

یخچال فریزر هایسنس نیز مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است دچار ایراد شود. همشهریان عزیز با کسب اطلاعات لازم از ارور های یخچال فریزر هایسنس تا جایی که امکان دارد به رفع اشکال بپردازند. در صورتی که مشکل یخچال هایسنس جدی بوده و نیاز به تعمیر تخصصی دارد، همشهریان باید به مرکز تعمیرات یخچال و فریزر هایسنس در اهواز مراجعه کنند. ارور ها و مشکلات متداول یخچال فریزر هایسنس عبارت اند از:

ارورE1  یخچال هایسنس

ارور E1 در قسمت نمایش دمای یخچال هایسنس ظاهر و به دلیل خطای سنسور یخچال می باشد.

خطای E3  یخچال فریزر هایسنس

خرابی یکی از سنسور های فریزر، باعث نمایش کد E3 بر روی نمایشگر خواهد شد. این ارور نشان دهنده اتصال کوتاه درون سنسور محفظه فریزر است. در این حالت تعمیرکاران مرکز تعمیرات یخچال و فریزر هایسنس در اهواز، با تعویض قطعه مشکل را برطرف می کنند.

ارور E4 یخچال فریزر هایسنس

نشان دادن خطای E4 توسط یخچال فریزر هایسنس، به معنی وجود مشکل در سنسور یخ زدایی یخچال می باشد. همچنین وجود اتصال کوتاه در مدار، ممکن است ارور E4 را نشان دهد. در این حالت  تکنسین های کارون سرویس با بررسی دقیق علت اشکال، سنسور معیوب را شناسایی و تعویض خواهند کرد.

خطای E0 در یخچال فریز هایسنس

خطای E0 در یخچال های هایسنس، به معنی وجود مشکل در سنسور محیط یخچال می باشد.

ارور E9 در یخچال هایسنس

ارورE9 در یخچال هایسنس به معنی وجود مشکل در یخ ساز  یا اتصالات مربوط به آن است.

خطای EB یخچال فریزر هایسنس

ظاهر شدن خطای EB بر روی نمایشگر یخچال هایسنس به معنی خرابی سیستم یخ ساز می باشد. در این حالت تعمیرکار یخچال فریزر هایسنس در اهواز با بررسی یخ ساز و قطعات مربوط به آن، اقدام به تعمیر و یا تعویض یخ ساز می کند.

خطای EC یخچال هایسنس

نمایش ارور EC بر روی صفحه نمایش یخچال هایسنس، به معنی بروز خطای ارتباطی بین برد و نمایشگر یخچال است.

ارور ER  یخچال فریزر هایسنس

ارور ER نوعی خطای ارتباطی در محل دریافت پیام است که تعمیر آن کار تخصصی و نیازمند تجهیزات ویژه می باشد.

ارور EF یخچال هایسنس

زمانی که نمایشگر یخچال ارور EF را نشان میدهد، موتور فن یخچال دچار ایراد شده است.

چرا یخچال هایسنس سر و صدای زیادی دارد؟

بعضی از مشکلات نیز هستند که یخچال بابت آنها هشدار و اروری نشان نمی دهد. در این شرایط،  همشهریان پس از مشاهده اختلال در عملکرد یخچال، باید سریعا ایراد را بررسی و در صورت لزوم به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هایسنس در اهواز مراجعه کنند. سر و صدای زیاد و غیر عادی یخچال فریزر هایسنس می تواند علت های مختلفی داشته باشد. شایع ترین دلایل سر و صدای یخچال هایسنس عبارت اند از:

نکته بسیار مهم : در صورتی که صدایی شبیه ضربه هر چند ساعت به گوش برسد، کاملا طبیعی بوده و به دلیل انقباض و انبساط و اختلاف دمایی در یخچال اتفاق می افتد.

چرا یخچال فریز هایسنس سرما ندارد

عدم سرمادهی یخچال هایسنس احتمالا به دلیل نشت گاز است. در صورتی که اتصال یخچال به برق درست بوده و مشکلی در اتصال نباشد، تکنسین ها نشت گاز یخچال هایسنس را بررسی می کنند. کارون سرویس با انجام شارژ گاز یخچال های هایسنس، مشکل سرمادهی یخچال را به صورت دائمی برطرف می کند.

علت یکسره کارکردن یخچال فریزر هایسنس

یکسره کارکردن یخچال فریزر هایسنس ممکن است بر اثر عوامل زیر باشد.

در صورتی که مشکل یکسره کار کردن یخچال هایسنس از ترموستات نباشد، همشهریان عزیز با رعایت دستوالعمل ها می توانند مشکل یخچال را برطرف کنند. برای تعمیر ترموستات یخچال هایسنس در اهواز می توانید به تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس مراجعه کنید.

چرا بهتر است تعمیرات یخچال هایسنس در اهواز را به کارون سرویس بسپاریم

تعمیر یخچال هایسنس در اهواز امری تخصصی بوده و نیازمند تجهیزات ویژه می باشد. مرکز تعمیرات یخچال و فریزر هایسنس در اهواز کارون سرویس، تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال هایسنس در اهواز می باشد. کارون سرویس با استفاده از بهترین تعمیرکاران یخچال در اهواز، تعمیرات یخچال هایسنس در اهواز را با قیمت اتحادیه انجام می دهد. کارون سرویس همچنان در تعمیرات خود، از قطعات اصل استفاده کرده و به مشتریان خود ضمانت نامه یک ساله تعمیر ارائه می دهد. مشاوره و پشتیبانی رایگان از همشهریان عزیز نیز از مزیت های کارون سرویس می باشد.

هزینه تعمیر یخچال های هایسنس در اهواز

هزینه تعمیر یخچال هایسنس در اهواز به میزان ایراد یخچال بستگی دارد. تکنسین های کارون سرویس با عیب یابی یخچال هایسنس، قیمت نهایی تعمیر را بر اساس قیمت اتحادیه اعلام می کنند.

نمایندگی، تعمیر و نصب یخچال هایسنس در اهواز

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در اهواز

تعمیر،نصب و سرویس یخچال هایسنس در اهواز در زمان گارانتی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در اهواز انجام می شود. مکز تخصصی تعمیر یخچال هایسنس در اهواز کارون سرویس، در حال حاظر نمایندگی برند هایسنس را در اختیار نداشته و تعمیرات خود را با قیمت اتحادیه انجام می دهد.

نحوه ارتباط با متخصصین کارون سرویس

همشهریان عزیز جهت مشاوره، پشتیبانی و درخواست تعمیر از کارون سرویس می توانند علاوه بر پر کردن فرم درخواست تعمیر در سایت کارون سرویس، با شماره های پشتیبانی کارون سرویس هم تماس برقرار کنند.

کلام آخر

یخچال فریزر هایسنس یکی از یخچال های پرطرفدار بازار می باشد. یخچال های هایسنس در عین استفاده از بهترین تکنولوژی های دنیا، نسبت به برند های معتبر دیگر، قیمتی بسیار کمتر دارد. در این مطلب ضمن بررسی یخچال هایسنس، راه های نگهداری، ارور ها، مشکلات و راه های تعمیر یخچال هایسنس در اهواز را معرفی کردیم.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هایسنس در اهواز کارون سرویس

تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

2 نظر در “تعمیر یخچال هایسنس در اهواز

 1. قریشی گفت:

  سلام لطفا لیست تمامی ارورها رو بزارید
  ممنون

  1. karunservice2022@ گفت:

   سلام جناب قریشی

   حتما در اپدیت های بعدی محتوای به همه ی ارور ها اشاره خواهد شد

   ممنون بابت نظر ارزشمند شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند