نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در کرج

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در کرج در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات یخچال هایسنس در کرج را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال هایسنس در کرج از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در کرج

یخچال هایسنس برندی معروف و محبوب است که در ایران طرفداران زیادی دارد. تعمیرات یخچال هایسنس در کرج را باید به عهده نمایندگی‌های کار بلدی مانند کارون سرویس سپرد. کارون سرویس در کرج تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات می‌کند. تعمیرات یخچال هایسنس چندان پیچیده و سخت نیستند. تیم مجرب و متخصص کارون سرویس تمامی مشکلات مربوط به یخچال شما را در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت انجام خواهند داد.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در کرج

نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال فریزر هایسنس در کرج سعی دارد با بهترین خدمات به مشتریان کرجی، رضایت آنها را جلب کند. در صورتی که یخچال هایسنس شما دچار هرگونه مشکلی شد به راحتی می‌توانید با نمایندگی کارون سرویس تماس حاصل نمایید تا در کم‌ترین زمان ممکن تیم متخصص و مجرب کارون سرویس با حضور در محل، به رفع مشکل یخچال هایسنس شما بپردازند. خدمات کارون سرویس به صورت شبانه روزی است و در همه روزهای هفته آماده خدمت رسانی به همشهریان کرجی بوده و بهترین خدمات را عرضه می‌کند. خدمات بعد از تعمیر هم در کارون سرویس به صورت ضمانت 6 ماهه تعمیرات خواهد بود.

تعمیرات یخچال هایسنس در کرج

در کارون سرویس بعضی از خدمات تعمیر تخصصی یخچال‌های هاینس در کرج صورت می‌پذیرند که بیشترین درخواست مشتریان در این زمینه‌های تعمیری است. از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خدمات مربوط به راه اندازی و کارهای نصب یخچال هایسنس
 • عوض کردن فیلتر آب یخچال هایسنس
 • تعویض و یا تعمیر موتور یخچال
 • عیب یابی در برد الکترونیکی و تعویض آن
 • از بین بردن بوی نامطبوع در یخچال هایسنس
 • از بین بردن ریزش آب یخچال
 • عوض کردن لاستیک درب یخچال هایسنس

مشکلات متداول یخچال فریزر هایسنس در کرج

مشکلاتی در یخچال‌های فریزر هایسنس هستند که به طور معمول یکسان و غیرقابل اجتناب‌اند. برخی از این مشکلات رایج و متداول عبارتند از:

 • عدم کار کرد یخ ساز یخچال: اگر دمای یخچال کمتر از منفی 12 باشد یخ ساز کار نمی‌کند. گاها هم ممکن است مونتاژ درستی در رابطه با یخ سازی یخچال صورت نگیرد. گاهی اوقات هم علت این مشکل می‌تواند مسدود شدن لوله‌های ورودی آب باشد.
 • خرابی درب و لاستیک دور آن: درب یخچال قاعدتاً مهم‌ترین بخش آن است و اشکال و خرابی در آن کل کارکرد یخچال را زیر سوال می‌برد. برای راحت بسته شدن درب یخچال بهتر است از شلختگی و نامرتبی یخچال جلوگیری کنید و مواد غذایی را مرتب در آن بچینید. اگر لاستیک درب یخچال هایسنس خراب شده بود بهتر است آن را تعویض کنید. تراز بودن محل قرارگیری یخچال را بررسی کنید. همچنین گاه خراب بودن میکروسوئیچ درب یخچال باعث ایجاد مشکلات دیگری می‌شود.
 • برفک زدن دیواره‌های پشتی یخچال: گاهی به علت نشتی گاز در لوله‌های یخچال دیواره‌های پشتی دچار برفک می‌شوند. باید ابتدا نشتی را برطرف کرده و سپس دوباره گاز را شارژ کنید. البته گاهی ممکن است بر اثر خرابی ترموستات هم یخچال برفک بزند.

تعمیر یخچال‌های هایسنس در منزل کرج

تعمیر یخچال‌های هایسنس در محل کرج به دست تکنسین‌های متخصص و مجرب نمایندگی و تعمیرگاه مجاز کارون سرویس انجام می‌گیرد. کارون سرویس، یخچال هایسنس شما را به بهترین شکل ممکن عیب یابی می‌کند و برای از بین بردن عیب از اصلی‌ترین و بهترین قطعات روز دنیا استفاده می‌کند تا به این صورت مشکل یخچال هایسنس به طور کامل برطرف شود. در صورتی که یخچال شما دچار هرگونه مشکلی شد کافیست تنها با کارون سرویس تماس حاصل نمایید تا در کم‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شود و ایرادات یخچال شما را به راحتی برطرف کند.

ارورهای یخچال هایسنس

در زمان مشاهده برخی از ارورهای یخچال هایسنس ممکن است شما دچار ترس و دلهره شوید و گمان کنید که راهی برای تعمیرات یخچال هایسنس شما نیست؛ اما باید بگوییم تمامی ارورهای دیده شده در دستگاه به دست تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال هایسنس در کرج یعنی کارون سرویس قابل حل است. برخی از این ارورها و علت‌های آن‌ها به شرح جدول زیر هستند.

ارور یخچال هایسنس

 

علل ارور
E0 در صورتی که سنسور دمای محیط دچار مشکل شده باشد این ارور مشاهده خواهد شد.
E1 اگر سنسور یخچال هایسنس دچار ایراد و خرابی شده باشد این ارور رخ می‌دهد.
E2 زمانی که ماژول الکترونیکی یخچال خطا دهد این ارور رخ خواهد داد.
E3 در صورت ایراد در سنسور فریزر با این ارور مواجه می‌شوید.
E4 اگر سنسور دیفراست اواپراتور دچار مشکل باشد این ارور رخ می‌دهد.
E9 زمانی که سنسور مربوط به یخ سازی مشکل داشته باشد این ارور مشاهده می‌شود.

 

EB در صورت اشکال در سیستم یخ سازی این ارور نشان داده می‌شود.
EC زمانی که یخچال هایسنس در ارتباط با محل ارسال دچار مشکل شده باشد این ارور اتفاق می‌افتد.
ER زمانی که در محل دریافت ارتباط درست شکل نگیرد با این خطا مواجه می‌شویم.
EF در صورتی که موتور فن یخچال هایسنس دچار ایراد شده باشد این خطا رخ می‌دهد.

علت سرد نکردن یخچال فریزر هایسنس

معمولاً علت سرد نکردن یخچال‌ و فریزر یک علت مشخص است. در یخچال هایسنس هم علل سرد نشدن می‌تواند:

 1. عدم تنظیم درست دمای فریزر
 2. سنگینی بیش از حد یخچال به علت زیاد قرار دادن وسیله در آن
 3. مکان نامناسب استقرار یخچال فریزر
 4. وجود مشکل و خرابی لاستیک در یخچال
 5. از کار افتادگی و یا خرابی کمپرسور و یا رله اورلود
 6. نشتی گاز
 7. بسته بودن راه لوله‌های کندانسور
 8. ایراد در فن کندانسور
 9. وجود اشکال در فن اپراتور
 10. مشکل در دمپر دستگاه
 11. بسته بودن مسیر فاضلاب
 12. عدم وجود یخ زدگی کافی

مشکلات و خراب بودن ترموستات و یا سنسور محیطی

هزینه تعمیر یخچال های هایسنس در کرج

هزینه تعمیرات یخچال هایسنس در کرج با توجه به مشکلی که دارند متغیر اگخواهد بود. بهترین کار این است که هر چند وقت یکبار یخچال خود را سرویس کنید تا دچار خرابی زیاد و گذاشتن هزینه‌های بالا روی دست شما نشود. اگر یخچال هایسنس شما نیازمند تعویض قطعه باشد قاعدتاً هزینه تعمیر آن با یخچالی که تنها نیاز به گاز دارد متفاوت است. البته تیم مجرب و کاربلد کارون سرویس که نمایندگی مجاز تعمیر یخچال هایسنس در کرج است با هزینه‌ای بسیار کم و کیفیتی بالا مشکل یخچال شما را برطرف می‌کند.

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال هایسنس در کرج انتخاب کنیم؟

تمامی تکنسین‌ها و کادر تعمیراتی کارون سرویس در تعمیرات یخچال هایسنس کرج کاملاً حرفه‌ای و مجرب ظاهر می‌شوند. در صورتی ‌که یخچال شما به تعویض هرگونه قطعه‌ای نیاز داشته باشد شک نکنید که همه قطعات موجود در نمایندگی کارون سرویس اصل و اورجینال هستند. همچنین شما به راحتی قادر به تعمیر یخچال در محل هستید. جدایی از تمام این موارد، کارون سرویس برای اطمینان خاطر مشتریان خود یک ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر به مدت 6 ماه به مشتری خواهد داد. اگر سلامت یخچالتان مهم است حتماً تعمیرات آن را به کارون سرویس واگذار کنید.

کلام آخر

فراموش نکنید که یخچال یکی از مهم‌ترین وسایل آشپزخانه خواهد بود. برای رفع مشکلات به وجود آمده در یخچال هایسنس بهتر است آن را به دست افراد متخصص و ماهری بسپارید که از نمایندگی‌های معتبری مانند کارون سرویس آموزش دیده‌اند. تعمیرکاران کارون سرویس همگی در خدماتی مانند نصب، راه اندازی، تعمیر و… ماهر هستند. همچنین به یاد داشته باشید بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات شدید در یخچال‌های هایسنس تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای آن‌هاست. بهتر است در طی سال حداقل یک‌بار اقدام به تعمیر و سرویس یخچال خود کنید زیرا سرویس دوره‌ای کم هزینه و مقرون به‌ صرفه‌تر است.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

یک نظر در “نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در کرج

 1. احسانی گفت:

  سلام یخچال ما زیاد سرد نمی‌کند لطفا راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند