نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

زمانیکه یخچال الکترواستیل شما دچار مشکل شد بهتر است برای حل مشکل، این کار را به دست متخصصین و افراد ماهر کارون سرویس بسپارید. در کرج نمایندگی کارون سرویس برای  تعمیر یخچال الکترواستیل وجود دارد که از یک تیم کاملاً مجرب و کاربلد تشکیل شده است. از آنجایی که یخچال یکی از مهم‌ترین وسایل منزل بوده و ممکن است گاهی دچار مشکلات مختلفی شود بنابراین تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج را باید به دست متخصصین ماهر و کار بلد کارون سرویس سپرد تا در نهایت از تعمیرات کامل و سالم شدن یخچال خود اطمینان خاطر داشته باشید.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج

تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج توسط  نمایندگی کارون سرویس که دارای کادری مجرب و تکنسینی کار بلد است صورت می‌پذیرد. تعمیرات یخچال الکترواستیل و خدمات کارون سرویس به صورت شبانه روزی درحال خدمات رسانی به همشهریان کرجی است.

تیم مجرب و متخصص تعمیرات یخچال‌های الکترواستیل توانسته  در همه زمینه‌های نصب، سرویس و تعمیر بسیار پر قدرت و کار بلد ظاهر شود. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا همان کارون سرویس در طول شبانه روز و به صورت 24 ساعته به تمامی  هم استانی‌های البرزی عزیز بهترین و بی‌نقص‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد. نصب، سرویس و تعمیرات یخچال‌های الکترواستیل به دست تیم مجرب و متخصصان حرفه‌ای کارون سرویس  به علت آشنایی کامل  و به‌روز بودن تکنسین‌های این مرکز به فناوری‌های جدید و نوین دنیا و توانایی در تعمیر دقیق و کامل انواع مختلف یخچال‌ها از جمله برند الکترواستیل صورت می‌گیرد. از همه مهم‌تر بدون جابه‌جایی یخچال و تعمیرات راحت در محل توانسته است تمامی هزینه‌های تعمیر را تا حد زیادی کاهش دهند.

تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج

برخی خدمات تعمیر تخصصی یخچالهای الکترواستیل در کرج هستند که معمولاً مشتریان کارون سرویس بیشتر تقاضای رفع آن‌ها را دارند. ازجمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عیب‌یابی و یا برطرف کردن مشکلات دمای یخچال یا ساید بای ساید
 • بررسی عیب و از بین بردن مشکلات برفک یخچال الکترواستیل
 • بررسی ایراد و برطرف کردن مشکل نشتی و گاز یخچال الکترواستیل
 • بررسی عیب به همراه عوض کردن کمپرسور یخچال الکترواستیل
 • عیب‌یابی و عوض کردن فیلتر ساید بای ساید
 • بررسی مشکل و تغییر لاستیک دور درب

مشکلات متداول یخچال فریزر الکترواستیل در کرج

ازجمله مشکلات عمومی و متداول یخچال فریزر الکترواستیل:

 • عدم کارکرد کامل یخچال فریزر الکترواستیل
 • سرد نکردن یخچال فریزر الکترواستیل
 • دمای بسیار پایین یخچال فریزر و یخ زدگی بیش از حد مواد غذایی
 • عدم کارکرد سیستم دیفراست یخچال و برفک زدن زیاد آن
 • جمع شدن آب در ته یخچال فریزر الکترواستیل
 • ایجاد صدای زیاد از یخچال فریزر الکترواستیل
 • عدم کارکرد یخ ساز و آب سردکن یخچال
 • تراز نبودن یخچال و در نتیجه عدم بسته شدن درب آن

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد اصلاً نیازی به نگرانی نیست. تیم متخصص، مجرب از نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال الکترو استیل در کرج یعنی همان، کارون سرویس در کم‌ترین زمان ممکن با تیمی مجرب به تعمیرات تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل در کرج می‌پردازد.

مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در محل کرج

بلافاصله پس از تماس مشتری با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج کارون سرویس تیمی از مجرب‌ترین و کار بلدترین نیروهای خود را به منزل شما راهی می‌کند. تکنسین‌های کارون سرویس بعد از بررسی مشکل یخچال الکترواستیل شما اگر متوجه شوند که نیاز به تعویض قطعه است به شما این اطمینان خاطر را می‌دهند که از بهترین قطعه‌ای که اصل هم است برای تعمیر کامل یخچال شما استفاده می‌کنند. همچنین یکی از خوبی‌های تعمیر یخچال‌های الکترواستیل در منزل کرج  این است که هزینه تعمیرات شما تا حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت. همچنین کارون سرویس بعد از تعمیر کامل یخچال به مدت 6 ماه هم به شما ضمانت می‌دهد که مشکلی برای یخچال الکترواستیل شما  پیش نیاید.

ارورهای یخچال الکترواستیل

 • خطای E2:این خطا در اثر اشکال سنسور یخچال رخ می‌دهد که برای رفع آن نیاز است المنت و ترموفیوز بررسی شوند.
 • خطای E4: این خطا در اثر ایراد در سنسور محیطی اتفاق می‌افتد که نیاز است برای تعمیر این این ارور المنت، ترموفیوز و برد بررسی شوند.
 • خطای E5: زمانیکه سیستم تبرید دچار مشکل شود این خطا رخ می‌دهد و نیاز است تا ترموفیوز، سنسور اواپراتور و برد مورد بررسی قرار گیرند.
 • خطای E9: اگر یخچال عمل برفک زدایی را به درستی انجام ندهد این خطا دیده می‌شود و برای رفع آن هم بررسی ترموفیوز، سنسور اواپراتور و برد یخچال مهم هستند.
 • خطای ER: این خطا و ارور هم نشان دهنده اشکال و ایراد در برد اصلی یخچال الکترواستیل است.
 • خطای F0: این خطا نشان دهنده سوختن برد و ایراد در فن اپراتور دستگاه است.
 • خطای F1: وقتی که فن کندانسور دچار ایراد شده باشد ممکن است که مدار برد خراب باشد.
 • خطای R1: این ارور نشان دهنده ایراد در سنسور و یا برد یخچال الکترواستیل است.
 • خطای F3: در این ارور لازم است سیم کشی‌ها بررسی شوند زیرا ایراد از المنت دستگاه است.
 • خطای C1: وقتی این ارور رخ دهد یعنی سیستم برفک زدایی دچار مشکل است.
 • خطای D1: این خطا نشان دهنده مشکل در سنسور برفک زدایی و یا مدار برد است.
 • خطای E5: این خطا بر اثر مشکل سیستم تبرید یخچال رخ می‌دهد و برای رفع آن نیاز است که المنت، ترموفیوز و سنسور اواپراتور دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند.

علت سرد نکردن یخچال فریزر الکترواستیل

سرد نشدن یخچال فریزر الکترواستیل می‌تواند 13 علت متفاوت ازجمله موارد زیر را داشته باشد:

 1. دمای فریزر دست تنظیم نشده باشد.
 2. مواد غذایی زیادی در یخچال باشند و بیش از حد آن را سنگین کرده باشید.
 3. جای نامناسب یخچال فریزر
 4. خرابی لاستیک در یخچال
 5. ایراد و خرابی کمپرسور و یا رله اورلود
 6. نشتی گاز
 7. مسدود بودن لوله‌های کندانسور
 8. ایراد در فن کندانسور
 9. مشکل در فن اپراتور
 10. ایراد در دمپر دستگاه
 11. مسدود بودن مسیر فاضلاب
 12. نبود یخ زدگی کافی
 13. مشکل و خراب بودن ترموستات و یا سنسور محیطی

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج

هزینه تعمیرات یخچال‌های الکترواستیل در کرج با توجه به مشکلی که دارند متغیر است. شما باید سعی کنید هر چند وقت یک‌بار یخچال خود را سرویس کنید تا دچار خرابی زیاد و هزینه بالا نشود. اگر یخچال الکترواستیل شما نیازمند تعویض قطعه باشد قاعدتاً هزینه تعمیر آن با یخچالی که تنها نیاز به گاز دارد متفاوت است. البته تیم مجرب و کار بلد کارون سرویس که تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج است با هزینه‌ای پایین و کیفیتی بالا مشکل یخچال شما را برطرف می‌کند.

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج انتخاب کنیم؟

همه تکنسین‌ها و کادر تعمیرکار کارون سرویس در تعمیرات یخچال الکترواستیل کرج کاملا حرفه‌ای و مجرب هستند. اگر یخچال شما نیازمند تعویض قطعات باشد شک نکنید که تمامی قطعات موجود در کارون سرویس همگی اصل و اورجینال هستند. همچنین شما به راحتی قادر به تعمیر یخچال در محل هستید. علاوه‌بر همه این‌ها کارون سرویس برای اطمینان خاطر مشتریان خود یک ضمانت نامه خدمات بعد از تعمیر به مدت 6 ماه هم به مشتری خواهند داد. اگر سلامت یخچالتان مهم است حتما تعمیرات آن را به کارون سرویس واگذار کنید.

کلام آخر

به یاد داشته باشید یخچال یکی از مهم‌ترین وسایل خانه و آشپزخانه است. برای رفع مشکلات به‌وجود آمده در یخچال الکترواستیل بهتر است آن را به دست افراد متخصص و ماهری بسپارید که از نمایندگی‌های معتبری از جمله کارون سرویس اموزش دیده‌اند. تعمیرکاران کارون سرویس همگی در خدماتی مانند اسپارد نصب، راه اندازی، تعمیر و… ماهر هستند. درضمن بخاطر داشته باشید بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات شدید در یخچال‌های الکترواستیل تعمیر دوره‌ای آن‌هاست. بهتر است در طی سال یک‌بار اقدام به تعمیر و سرویس یخچال خود کنید زیرا سرویس دوره‌ای کم هزینه و مقرون به صرفه‌تر است.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند