تعمیر یخچال در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال در اهواز

تعمیر یخچال در اهواز یک کار تخصصی است که همشهریان برای انجام آن باید به تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال مراجعه کنند. یخچال که یک وسیله مهم برقی است، از ابتدای ورود به بازار تا الان تغییرات بسیاری کرده و پیچده تر شده است. تکنولوژی هایی که امروزه بر روی یخچال های ایرانی و خارجی به کار رفته است، بسیاری از نیاز های کاربران را برطرف کرده و توانسته رضایت آنها را جلبب کند. این حجم از تغییر تکنولوژی در یخچال سبب شده که قطعات حساس آن نیاز به مراقبت بالا داشته و تعمیر آن امری سخت و تخصصی باشد. در این مطلب ضمن بررسی انواع یخچال و ایراد های احتمالی آنها، مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در اهواز را نیز معرفی خواهیم کرد.

تعمیر یخچال در منزل اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تخصصی یخچال در اهواز

همزمان با ورود یخچال به زندگی مردم و تبدیل شدن آن به یک کالای ضروری زندگی، مساله نگهداری و تعمیر یخچال نیز در بین مردم مطرح شد. نگهداری و تعمیر یخچال در اهواز به ویژه به دلیل آب و هوای گرم و خشک و همچنین نوسانات زیاد برق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نگهداری و تعمیر یخچال های قدیمی در اهواز که تکنولوژی ساده تری نسبت به یخچال های امروزی با قطعات زیاد داشتند، امری به مراتب آسان تر بود. امروزه با اینکه تکنولوژی های زیاد به کار رفته در یخچال و فریزر به بهبود زندگی مردم کمک کرده و زندگی آنها را راحت تر کرده، نگهداری و مراقبت را برای کاربر سخت تر کرده است. در ادامه مطلب نکات ضروری جهت نگهداری و تعمیر یخچال در اهواز را معرفی خواهیم کرد.

اصول نگهداری و مراقبت از یخچال و فریزر در اهواز

همشهریان اهوازی برای اینکه بتوانند کارایی یخچال خود را بالا برده و از خرابی یخچال جلوگیری کنند، به نکات زیر توجه و آنها را رعایت کنند.

همشهریان عزیز با رعایت نکات بالا، عمر یخچال را بیشتر کرده و احتمال خرابی و تعمیر یخچال را به حداقل می رسانند.

تعمیر یخچال اهواز

تعمیر یخچال در اهواز یک کار کاملا تخصصی است که برای انجام آن تکنسین باید تجربه و مهارت بالایی داشته باشد. عیب یابی و تعمیر یخچال علاوه بر دانش شخصی، نیاز به تجهیزات پیشرفته و به روزی دارد. از این رو انتخاب تعمیرگاه تخصصی و مجهز جهت تعمیر یخچال در اهواز، امری ضروری و مهم می باشد. تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس یکی ازبهترین تعمیرگاه های تعمیر یخچال و فریزر در اهواز می باشد. تکنسین های کارون سرویس با بیش از 10 سال سابقه تعمیر انواع یخچال، تعمیرات یخچال در اهواز را با کیفیت بسیار بالا و با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می دهند. تمامی قطعات استفاده شده توسط تکنسین های کارون سرویس، کاملا اصل و فابریک شرکتی می باشند.

خطاهای انواع یخچال و فریزر در اهواز

در ادامه مطلب خطاها و مشکلاتی که ممکن است برای یخچال و فریزر رخ دهد را معرفی و علت آنها را نیز بررسی می کنیم.

یخچال خنک نمی کند: خنک  نکردن یخچال می تواند عللی مثل: خرابی ترموستات، گاز یخچال، کمپرسور، لاستیک درب و فن داشته باشد. همشهریان عزیز برای دریافت مشاوره درباره علت خنک نکردن یخچال و تعمیر یخچال در اهواز می توانند از متخصصان خبره کارون سرویس استفاده کنند.

یخ ساز ساید کار نمی کند: کار نکردن یخ ساز در یخچال های ساید، نشانه خرابی قطعات یخ ساز می باشد، تعمیرگاه تخصصی تعمیر کار یخچال در اهواز کارون سرویس  با داشتن تجهیزات مدرن تعمیرات انواع یخچال ساید و تک،  می تواند به همشهریان عزیز  در تعمیر یخ ساز ساید کمک کند.

فریزر خوب منجمد نمی کند: منجمد نکردن فریزر معمولا به دلیل: خرابی ترموستات، گاز، کمپرسور، لاستیک درب، فن و دیفراست می باشد. همشهریان عزیز برای تعمیر یخچال در اهواز می توانند در سایت کارون سرویس فرم پر کرده و منتطر تماس متخصصان ما باشند.

داغ شدن موتور یخچال: گرم شدن موتور یخچال تا دمای 70 درجه طبیعی بوده و خطری موتور یخچال را تهدید نخواهد کرد. در صورتی که دمای موتور یخچال بیش از 70 درجه شد، اورلود موتور را خاموش کرده و موتور قادر به کارکردن نخواهد بود.

برفک زدن یخچال: برفک زدن یخچال فریزرهای دیفراست طبیعی است ولی در صورتی که یخچال فریزهای نوفراست برفک می زند، مشکل احتمالا از المنت بوده و باید آن را تعویض کرد. همشهریان برای تعویض المنت یخچال خود می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در اهواز کارون سرویس مراجعه کنند.

یخچال صدا می دهد: برای فهمیدن مشکل صدای یخچال، تعمیر کار یخچال در اهواز با بررسی پایه ها، موتور، فن و ملحقات علت را پیدا کرده و آن را تعمیر می کند.

روشن نشدن یخچال: روشن نشدن یخچال می تواند دلایلی مانند: وصل نبودن دوشاخه، معیوب بودن سیم یا دوشاخه، خرابی ترموستات، خرابی اورلود و معیوب بودن موتور داشته باشد. نظر نهایی در مورد علت روشن نشدن یخچال را مجموعه کارون سرویس و تعمیر کاران متخصص یخچال در اهواز اعلام خواهند کرد.

نمایندگی یخچال در اهواز

نمایندگی یخچال در اهواز یکی از بهترین و مطمئن ترین تعمیرگاه ها برای تعمیر یخچال در اهواز می باشد. برند های مختلف یخچال در اهواز نمایندگی هایی دارند که خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارئه می دهند. این نمایندگی ها از بهترین تکنسین های اهواز تشکیل شده و خدمات نصب، عیب یابی و تعمیر یخچال در اهواز را با نرخ نمایندگی انجام می دهند. تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس، نمایندگی تعمیر برند های مختلف یخچال در اهواز را در اختیار دارد. این تعمیرگاه نمایندگی تعمیر یخچال های سامسونگ، ال جی، هایسنس، هیتاچی، اسنوا، امرسان، بوش، مدیا و بسیاری دیگر از برند های مطرح جهان را در اختیار دارد. کارون سرویس به دلیل استفاده از بهترین تکنسین های تعمیر یخچال در اهواز، یکی از بهترین و معتبرترین تعمیرگاه های تعمیر یخچال فریزر در اهواز می باشد.

نصب، سرویس و تعمیرات یخچال در اهواز

با توجه به اینکه یخچال و فریزر لوازم برقی هستند، حتی در صورت مراقبت زیاد ممکن است نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشند. با توجه به مدل یخچال و قطعات به کار رفته در آن، سرویس و تعمیر یخچال نیازمند تخصص و تجهیزات متفاوتی می باشد. استفاده از تعمیرکار نابلد و غیر حرفه ای برای تعمیر یخچال، نه تنها مشکل یخچال را حل نکرده بلکه هزینه های بیشتری را نیز متحمل فرد می کند. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در اهواز کارون سرویس، با بهره گیری از تجهیزات به روز و  بهترین تعمیرکاران یخچال در اهواز، تعمیر یخچال در اهواز را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد.

نصب، سرویس و تعمیرات یخچال در اهواز

تعمیر یخچال در منزل اهواز

یکی از ویژگی های منحصر به فرد تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس، تعمیر یخچال در منزل و در محل شما می باشد. متخصصین کارون سرویس با ارائه مشاوره به همشهریان عزیز، در صورتی که ایراد یخچال جزئی باشد با اعزام تعمیر کار یخچال، در خانه کار تعمیر را انجام خواهند داد. کارون سرویس با ایجاد امکان درخواست تعمیر یخچال سیار در اهواز، کار تعمیر یخچال را برای همشهریان عزیز اهوازی آسان کرده است.

تعمیر انواع یخچال های برند در اهواز

تعمیر یخچال ها با توجه به مدل و شرکت سازنده آنها متفاوت می باشد. کارون سرویس با استخدام نیروهای متخصص قادر است که تعمیرات تخصصی انواع یخچال های ایرانی و خارجی را انجام دهد. همشهریان عزیز برای درخواست تعمیرکار انواع یخچال در اهواز می توانند در سایت کارون سرویس فرم پر کنند.

تعمیرات یخچال اهواز

کارون سرویس به عنوان نمایندگی برندهای معتبر یخچال در اهواز، تعمیرات یخچال اهواز را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. تکنسین های باتجربه کارون سرویس در ابتدا با تجهیزات پیشرفته اقدام به عیب یابی یخچال می کنند. پس از عیب یابی و برآورد هزینه تعمیر، در صورت رضایت مشتری، یخچال با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت توسط ماهرترین تعمیرکار یخچال در اهواز تعمیر می شود.  کارون سرویس به دلیل ارائه ضمانت نامه کتبی تعمیر یخچال و همچنین استفاده از قطعات اورجینال شرکتی، یکی از معتبرترین تعمیرگاه های یخچال در اهواز می باشد.

نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال در اهواز

همه یخچال های ایرانی و بعضی از یخچال های خارجی، دارای خدمات پس از فروش هستند. در صورتی که در مدت زمان گارانتی مشکلی برای یخچال پیش بیاید، همشهریان عزیز می توانند جهت تعمیر به نمایندگی تعمیر یخچال در اهواز مراجعه کنند. تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس در حال حاطر نمایندگی تعمیر هیچ برندی را نداشته و تعمیرات تخصصی را به صورت آزاد انجام می دهد.

تعمیر یخچال اهواز با قیمت مناسب

هزینه تعمیر یخچال در اهواز با توجه به مدل، برند و مشکل یخچال متفاوت می باشد. کارون سرویس با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود، در صصورتی که مشکل یخچال جزئی باشد با مشاوره و بدون گرفتن هزینه مشکل را با کمک خود مشتری برطرف می کند. در صورتی که تعمیر یخچال نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، کارون سرویس با ارائه خدمات تخصصی، مناسب ترین هزینه را از مشتری دریافت خواهد کرد.

تعمیر تخصصی فریزر در اهواز

مجموعه کارون سرویس علاوه بر تعمیر یخچال های تک، یخچال فریزر و ساید بای ساید، انواع فریزر های خانگی را نیز تعمیر می کند. همشهریان عزیز اهوازی برای تعمیر فریزر خود می توانند از خدمات متخصصین تعمیر فریزر در اهواز استفاده کنند.

شماره تماس تعمیرکار تعمیر یخچال در اهواز

همشهریان عزیز اهوازی، برای انجام مشاوره تخصصی تعمیر یخچال و فریزر در اهواز و در خواست تعمیرکار، می توانند از شماره های قرار داده شده در سایت کارون سرویس استفاده کنند. شماره تماس مشاور های تخصصی کارون سرویس عبارت اند از:

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در اهواز​

تعمیرات یخچال کارون سرویس اهواز به عنوان یکی از بهترین تعمیرکار یخچال در اهواز با داشتن نیروهای تخصصی و تجهیزات به روز، تعمیر انواع یخچال فریزر در اهواز را چه به صورت حضوری و چه با ارسال تعمیرکار سیار انجام می دهد. همشهریان عزیز در صورتی که به دنبال تعمیر اساسی و همیشگی یخچال خود با قیمت مناسب هستند، می توانند با مراجعه به تعمیرگاه و یا ثبت نام در سایت کارون سرویس از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

تاریخچه ورود یخچال در اهواز

یخچال هایی که امروزه به سهولت در دسترس مردم می باشد، تاریخچه ای طولانی دارد. در زمان قدیم که برق و یخچالی هنوز اختراع نشده بود، مردم برای ذخیره مواد غذایی خود، به صورت فردی یا گروهی از انبارهایی حاوی یخ و برف استفاده می کردند. 1700 سال قبل از میلاد پادشاه ایران برای ذخیره سازی غذای مردم دستور ساخت بنایی به نام حصار را داد. در این بنا یک استخر آب، دیوارهای گلی بلند که به حصار معروف بوده اند و گنبدی دایره ای شکل قرار داشت.

نحوه استفاده از حصار به این صورت بود که در فصول سرما گنبد دایره ای شکل در تمام روز بر استخر آب که یخ زده، سایه انداخته و از آب شدن یخ ها جلوگیری می کرد. ​ مردم با برش و ذخیره کردن یخ ها در انبار آنها را در فصول گرم برای نگهداری مواد غذایی استفاده می کردند. با گذشت زمان و پیشرفت علم یخچال های امروزی وارد بازار شدند. این یخچال ها که دارای موتور بوده، به صورت برقی فضای داخل خود را خنک کرده و از فاسد شدن غذاها جلوگیری می کردند. در اهواز هم یخچال در اواخر ده 40 و اوایل دهه 50 وارد بازار شد. البته در آن زمان فقط خانواده های متمول قادر به خریدن یخچال در اهواز بودند.

تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند