نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در کرج

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی مدیا در کرج در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات کولر گازی مدیا در کرج را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در کرج

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در کرج

کولر گازی مدیا در میان مصرف‌کنندگان ایرانی از محبوبیت فراوانی برخوردار است. خدمات مربوط به تعمیرات کولر گازی مدیا در کرج معمولاً متقاضیان بسیاری دارد. به علت استفاده مداوم ار کولر گازی در فصل تابستان، در صورت به وجود آمدن هر نوع مشکل و عدم سازگاری در عملکرد کولر، اقدام به تعمیر هر چه سریع‌تر کولر از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. مانند تمامی وسایل مهم الکترونیکی منزل، بهتر است در ابتدا از تخصصی‌ترین مرکز تعمیر کولر گازی مدیا در کرج اطلاعات لازم را به دست آورد و در صورت نیاز از یک متخصص یا تکنسین ماهر برای تعمیرات، کمک گرفت.

مشکلات رایج کولر گازی مدیا در کرج

ابتدا به بررسی ارورهای مختلف در کولر گازی مدیا می‌پردازیم که سرویس و تعمیر کولر گازی مدیا در کرج به همراه بررسی و برطرف نمودن ارورهای آن به دست نمایندگی معتبر انجام خواهد شد.

ارور علت ارور
E0 زمانی که برد الکتریکی کولر با مشکلی جدی روبه‌رو باشد این خطا مشاهده خواهد شد.
E1 زمانی که ارتباط موثر میان یونیت‌های داخلی و خارجی از بین رفته باشد شاهد این ارور خواهیم بود.
E2 هنگامی که ارتباط میان برد اصلی دستگاه با پنل داخلی و باقی قطعات از بین رود این خطا رخ خواهد داد.
E3 در زمانی که فن موتور کولر گازی مدیا دچار اشکال شود این ارور اتفاق می‌افتد.
E4 اگر سنسور روم کولر شما دچار ایراد شود، ارور E4 نمایان خواهد شد.
E5 اگر سنسور پایپ کولر گازی مشکل داشته باشد این خطا را شاهد خواهیم بود.
P0 اگر برد اینورتر IGBT کولر با مشکلی جدی و حاد روبه‌رو شود این خطا مشاهده خواهد شد.
P1 اگر نوسانات ولتاژ ورودی در دستگاه مشکل ایجاد کنند شاهد ارور P1 خواهیم بود.
P2 اگر سیستم دمای کمپرسور دچار اختلال شود با این خطا مواجه می‌شویم.
P4 اگر کمپرسور در هنگام راه اندازی دچار مشکل شود این خطا در دستگاه رخ خواهد داد.
F0 عدم کارکرد صحیح ورلود کمپرسور در کولر باعث ایجاد این خطا می‌شود.
F1 اگر در سنسور روم کندانسور مشکلی رخ دهد در کولر گازی مدیا این خطا اتفاق می‌افتد.
F2 اگر سنسور پایپ دچار اختلال شده باشد این ارور در دستگاه رخ خواهد داد.
F3 در صورت ایجاد مشکل در لوله رفت کمپرسور شاهد این خطا در دستگاه هستیم.
F4 اگر یونیت داخلی به صورت کامل با مشکلی روبه‌رو شده باشد این خطا در دستگاه رخ خواهد داد.
EC اگر گاز کولر دچار مشکل باشد این خطا رخ می‌دهد.

در ادامه چند نمونه از ایرادات شایع در کولر گازی مدیا را شرح خواهیم داد.

  • وجود سر و صدا در کولر گازی مدیا:

گاهی ممکن است کولر گازی مدیا سر و صدای زیادی تولید کند و آسایش شما را سلب نماید. در این مرحله لازم است که ایراد کولر گازی مدیا مشخص گردد. به عنوان مرحله اول در یافتن ایراد کولر گازی مدیا، لازم است که فن کولر گازی را مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که چیز اضافی به کولر متصل نباشد. برای این‌کار باید بدنه کولر گازی را باز کرده و فن را مورد بررسی قرار داد، در صورت وجود و مشاهده عامل تولید صدا که باعث آسیب‌دیدگی فن نیز شده، آن را از بدنه کولر جدا نمایید.

اگر فن کولر گازی شما دچار خرابی شده آن را تعمیر یا تعویض نمایید. بیشتر اوقات ممکن است مشکل سر و صدا از سینی قرار گرفته در پشت یونیت داخلی باشد. شاید پیچ‌های پشت سینی شل شده که در اثر کار کردن کولر گازی یونیت داخلی با تکان خوردن سر و صدا ایجاد می‌کند. رفع این مشکل نیز بسیار آسان بوده و تنها لازم است پیچ‌ها را سفت کرده تا سر و صدا از بین برود. گاهی ممکن است که علت سر و صدا در کولر گازی، شل شدن پیچ‌های کمپرسور در یونیت خارجی باشد که تنها با سفت کردن پیچ‌ها مشکل از بین خواهد رفت.

  • برفک زدن در کولر گازی مدیا:

گاهی ممکن است کولر گازی دچار برفک زدگی شود. در زمان رخ دادن این مشکل، ابتدا فن را مورد بررسی قرار دهید. فن باید سالم و بدون ایراد باشد. اگر فن دچار سوختگی نشده بود، قطعات و قسمت‌های دیگر کولر را بررسی نمایید. همچنین اگر لوله انتقال مبرد یا گاز دچار پارگی شده باشند برفک در کولر گازی ایجاد می‌گردد. در این حالت بهتر است تعمیر و تعویض لوله را به نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در کرج بسپارید. ضمن این‌که گاهی به علت کمبود گاز در کولر مدیا برفک رخ نمایان می‌شود. در این مورد هم بهتر است برای شارژ گاز کولر اقدام کنید.

  • ریختن بی‌دلیل آب از کولر گازی مدیا:

نشتی آب کولر گازی یکی از مشکلات عمده و متداول در میان کولرهای گازی به شمار می‌رود. گاهی اوقات در اثر یخ‌زدگی، کولر گازی مدیا شروع به نشتی آب می‌کند که معمولاً بعد از خاموشی و گرم شدن کولر این نشتی رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل نیز باید با یک تعمیرکار که در ارائه خدمات تعمیر کولر گازی مدیا ماهر است، مشورت کنید.

  • خاموش شدن بدون دلیل و ناگهانی کولر گازی مدیا:

اگر خازن گاز دچار ایراد شده باشد کولر بدون دلیل خاموش می‌شود. باید خازن کولر با آمپرمتر مورد بررسی قرار گیرد. در صورت سوخته بودن خازن باید آن را کامل تعویض نمایید. البته خاموشی بی‌دلیل کولر می‌تواند به علت مشکل در قطعات برد اصلی نیز رخ دهد. اگر فیلترهای کولر کثیف شده باشند نیز کولر خود به خود خاموش می‌شود. در ضمن به کمپرسور نیز توجه نمایید؛ چرا که گاهی اوقات وجود مشکل در این قطعه نیز سبب خاموشی کولر گازی مدیا خواهد شد.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در کرج

کولرهای گازی مدیا نیز مانند هر وسیله برقی دیگری گاهی دچار برخی از مشکلات و خرابی‌ها خواهند شد. سرویس و تعمیر کولر گازی مدیا در کرج توسط نمایندگی  کارون سرویس با کادری ماهر و تکنسینی مجرب در حال انجام است. تیم ماهر و متخصص تعمیر کولر گازی مدیا در همه زمینه‌ها از جمله نصب، سرویس و تعمیر کاملاً حرفه‌ای می باشند. تخصصی‌ترین نمایندگی کولر گازی مدیا در کرج به طور شبانه روزی در حال ارائه خدمات به همشهریان کرجی بوده است.

خدمات تعمیر کولر گازی مدیا در کرج توسط یک نمایندگی با برخورداری از کادری متخصص و همچنین آشنا با تعمیرات حرفه‌ای کولر گازی مدیا و همچنین به‌روز بودن تکنسین‌های این مرکز در حال انجام است. نمایندگی کرج به تمام فناوری‌های جدید و نوین دنیا آشنا بوده و در تعمیر دقیق و کامل انواع مختلف کولرهای گازی مدیا توانایی دارد.

تعمیر کولر گازی مدیا به صورت حرفه ای و تخصصی

برای تعمیر کولر گازی مدیا به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی در محل، فقط کافیست با نمایندگی کارون سرویس در کرج تماس حاصل نمایید تا در کم‌ترین زمان تکنسین‌های مجرب در محل حاضر شوند. بهتر است برای پیشگیری از خرابی شدید و هزینه‌بر به سرویس دوره‌ای کولر گازی بپردازید. تنکسین‌های نمایندگی کولر گازی مدیا در کرج به صورت تخصصی و حرفه‌ای به کار تعمیرات کولر گازی مشغول هستند و با بهترین دستگاه‌های روز دنیا و بدون نیاز به جابه‌جایی کار تعمیرات را انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر کولر گازی مدیا در کرج

با توجه به مشکلات دستگاه و خراب بودن هر قطعه هزینه تعمیر نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال هزینه این دو مورد که اگر تنها گاز کولر خالی شده یا نیاز به تعمیر اسپیلت مدیا در کرج باشد، هر کدام هزینه متفاوتی را در بر خواهند داشت؛ اما اگر بخواهیم یک قاعده کلی برای تعمیر کولر گازی مدیا در نظر بگیریم بهتر است به موارد زیر توجه نماییم که در تعیین نرخ و هزینه تعمیر کولر گازی مدیا موثر هستند.

  • مدل کولر گازی مدیا
  • قیمت روز قطعات خراب شده
  • میزان تعداد قطعات تعمیری
  • انجام خدماتی که پیش‌بینی نشده‌اند

تعمیر کولر گازی مدیا در محل

اگر کولر گازی شما در هوای گرم تابستان دچار مشکل شود و امکان جابه‌جایی آن وجود نداشته باشد، تنها کافیست با نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی مدیا در کرج تماس حاصل نموده تا ماهرترین تعمیرکاران در زمانی کم با حضور در محل مورد نظر شما، برای تعمیر و رفع هر گونه ایراد در کولر گازی اقدام کنند. همچنین نمایندگی معتبر کولر گازی مدیا بعد از تعمیر کولر، ضمانت‌ نامه معتبری را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین این نمایندگی توانسته با خدمات تعمیر در محل هزینه‌های تعمیر کولر گازی مدیا را تا حدودی زیادی کاهش دهد.

کلام آخر

اگر کولر گازی مدیا که در خانه مورد استفاده بوده به هر دلیلی دچار مشکل شود، بهتر ایت سریعاً با نمایندگی تعمیر رسمی آن تماس حاصل نمایید تا در تعمیر و رفع ایراد کولر گازی به شما کمک کنند. کولر گازی مدیا نیز همانند دیگر لوازم منزل گاه دچار ایراداتی خواهد شد که بهترین کار برای جلوگیری از هزینه‌بر بودن مشکلات، بررسی‌ها و سرویس‌های دوره‌ای آن است. همچنین شما می‌توانید از نزدیک نظاره‌گر چگونگی تعمیر کولر گازی خود بوده و در پایان تعمیر نیز ضمانت نامه دریافت نمایید.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *