نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در کرج

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در کرج در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات یخچال مدیا در کرج را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال مدیا در کرج از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در کرج

یخچال و فریزر یکی از اصلی‌ترین جز یک آشپزخانه بوده که حتی چند ساعت خرابی آن مشکلات و هرج و مرج زیادی به‌وجود می‌آورد. نمایندگی‌های تعمیر یخچال مدیا در کرج و حومه آن قرار داشته که در هنگام مواجه با مشکل می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید مانند کارون سرویس که یکی از بهترین‌ها در کرج است. این نمایندگی‌ها سعی بر این دارند تا بهترین خدمات را در زمان بسیار کم به مشتریان ارائه دهند، این نمایندگی‌ها در سراسر کرج قرار گرفته‌اند.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات یخچال مدیا در کرج

اگر تاریخ اعتبار برگه گارانتی شما به پایان نرسیده باشد این امکان برای شما به‌وجود آمده که بتوانید از تمام خدمات نمایندگی بهره ببرید. به‌همین دلیل در هنگام بروز هرگونه مشکل و ایراد با تماسی کوتاه به نمایندگی معتبر می‌توانید به آن مشکل پایان ببخشید. به دلیل اینکه این نمایندگی‌ها در برابر بروز هر مشکل احساس مسئولیت دارند سعی می‌کنند به بهترین نحو مشکل را برطرف کنند. اگر به هر دلیلی کارت گارانتی شما گم شده یا اعتبار آن به پایان رسیده نمی‌توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال مدیا در کرج بهره‌مند شوید.

تعمیرات یخچال مدیا در کرج

در هنگام بروز مشکل در یخچال مدیا در کرج به دلیل اینکه اول از طرف نمایندگی عیب‌یابی می‌شود و سپس هزینه‌های آن را برآورد کرده و آن را به شما اعلام می‌کنند، این موضوع باعث شده تا در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود، زیرا از یک‌سری مشکلات که ارائه می‌دهند و جدی نبوده، می‌توانید چشم‌پوشی کنید. مورد دیگر که این عیب‌یابی برای شما بسیار خوب بوده، آن است که فقط مشکل اصلی یخچال گفته می‌شود و لازم نیست در هنگام تعمیر آن در زمان حمل و نقل و… مشکل پیدا شود و در همین حین یک‌سری دیگر از ایرادات به‌وجود آید.

تخصصی ‌ترین مرکز تعمیر یخچال مدیا در کرج

تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات یخچال مدیا در کرج مشغول به کار هستند و یک مرکز متخصص سعی کرده تا با جمع آوری این تکنسین‌ها بتواند بهترین خدمات را به مشتریان در کرج ارائه دهد. تمامی تکنسین‌هایی که در این مراکز مشغول به کار هستند دارای سابقه کاری بالا و تخصصی بالا در زمینه تعمیرات داشته‌اند. همچنین این افراد به‌طور مداوم در دوره‌هایی که توسط برند مدیا برگزار می‌شود شرکت کرده و تخصص خود را در این زمینه بروز می‌کنند. به‌همین دلیل شما می‌توانید با خیال راحت به تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال مدیا که در کرج قرار دارد وسیله خود را بسپارید.

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر مدیا در کرج

تعمیرکاران که در کرج قرار دارند با عیب‌یابی در مدت زمان کم به حل آن می‌پردازند و این موضوع باعث می‌شود تا هرج و مرج در خانه شما در مدت زمان کم به پایان برسد. همچنین باتوجه به اینکه این تعمیرکاران در این زمینه تخصص بالایی داشته‌اند می‌توانند صحیح‌ترین عیب‌یابی را انجام دهند، بنابراین این تخصص باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما خواهد شد.

مشکلات متداول یخچال فریزر مدیا در کرج

کار نکردن مطلق یخچال

سرما و عمل اتوماتیک به‌طور مداوم صورت می‌گیرد.

بدنه خارجی یخچال برق داشته

سرمای بیش از حد یخچال که به‌دلیل عدم نادرست اتوماتیک پدید می‌آید.

یخچال شدیدا برفک می‌زند.

در هنگام روشن شدن چندین بار ریپ می‌زند.

در هنگام کار یخچال صورت می‌کشد و سرما کم می‌دهد.

در هنگام کار یخچال صدای شدید می‌دهد.

هزینه تعمیر یخچال‌های مدیا در کرج

هزینه تعمیر یخچال‌های مدیا در کرج به‌دلیل اینکه هدف اصلی تمام نمایندگی‌ها احساس مسئولیت و خدمات سریع بوده، سعی شده تا از هزینه‌های زیاد چشم‌پوشی شود و هزینه‌ای گرفته شود که مشتریان احساس رضایت داشته باشند. این هزینه توسط اتحادیه کرج منصوب شده و این نمایندگی‌ها قبل از تعمیر، هزینه‌های تعمیر را برآورد می‌کنند و به شما می‌گویند. در صورت احساس رضایت به تعمیر آن می‌پردازند، همچنین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مدیا در کرج باتوجه به اینکه از قطعات اصل و فابریک استفاده می‌کنند ممکن است هزینه تعمیرات کمی بالا باشد.

تعمیر تخصصی یخچال مدیا در کرج

بهتر است تا تعمیرات یخچال مدیا را به دست تعمیرکاران تخصصی و نمایندگی‌ها بسپارید، زیرا در این مراکز از تکنسین‌های متخصص و متعهد در این کار کمک گرفته می‌شود. همچنین در این مراکز در هنگام تعویض قطعات، اول از شما پرسش می‌شود و در صورت گرفتن رضایت به عوض کردن آن می‌پردازد و از قطعات اصل استفاده می‌کنند. البته به دلیل اینکه تجربه بالایی در عیب‌یابی و رفع آن دارند می‌توانند در سریع‌ترین زمان ایرادات را برطرف کنند.

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال مدیا در کرج انتخاب کنیم؟

کارون سرویس با داشتن تکنسین‌های مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر مدیا در کرج توانسته توجه و اعتماد مشتریان را نصیب خود کند. همچنین کارون سرویس با خوش وقتی و خدمات سریع در میان نمایندگی‌ها به خوبی درخشیده است. تعمیرات یخچال و فریزر مدیا در کرج توسط کارون سرویس با قیمت مناسب صورت می‌گیرد. در این نمایندگی هنگام تعویض قطعات از قطعات اصل و فابریک استفاده شده و برگه‌ای به عنوان ضمانت شش ماهه به شما تعلق می‌گیرد.

علت سرد نکردن یخچال فریزر مدیا

یک‌سری از مشکلات در یخچال و فریزر مدیا روتین بوده و می‌توانید بدون کمک گرفتن از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات یخچال مدیا در کرج به رفع آن بپردازید. مانند سرد نکردن یخچال و فریزر مدیا که ممکن است ایرادات جزئی داشته باشد و بتوانید خودتان به رفع آن بپردازید، اما این امکان نیز وجود داشته که به دست شما حل نشود و نیاز به تعمیرکار باشد. یک‌سری از دلایل سرد نکردن یخچال و فریزر مدیا به شرح زیر است.

 • تنظیم نادرست درجه دمای یخچال
 • نصب یخچال در مکان نامناسب
 • سرویس و تعمیر نادرست
 • پرکردن تعداد بالا از مواد غذایی در یخچال
 • کمبود و نشتی گاز
 • ایراد در کمپرسور( رله اورلود)
 • پارگی و پوسیدگی لاستیک درب یخچال و فریزر
 • کیپ بودن لوله‌های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • ایراد در دمپر یخچال
 • عدم عملکرد درست در ترموستات یا همان سنسور محیطی
 • گرفتگی مسیر فاضلاب
 • عدم دیفراست

ارورهای یخچال مدیا

برد الکتریکی مسئول اعلام خرابی‌های رخ داده در یخچال و فریزر بوده و هرگونه اروری که در یخچال و فریزر پیش آید بر‌روی این برد نمایش داده می‌شود. این برد به تعمیرکاران کمک می‌کند تا خطا و مشکل‌ای که به‌صورت حروف انگلیسی و اعداد در آن نمایش داده می‌شود ایراد آن را متوجه شوند. این ارورها به‌صورتی بوده که بیشتر مصرف‌کنندگان متوجه آن نمی‌شوند. به‌همین دلیل لازم است از تعمیرکاران متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. یک‌سری از ارورهای یخچال مدیا به شرح زیر بوده:

 • کد اخطار E1,E7
 • هشدار یخچال مدیا با کد خطا E2
 • آلارم یخچال مدیا با کد خطا E5
 • کد خطا E6 فریزر مدیا
 • کد خطا EA,E9 یخچال مدیا
 • ارور EC یخچال مدیا

کلام آخر

یخچال‌ و فریزر یکی از اصلی‌ترین وسایل قرار داشته در آشپزخانه بوده که بروز هرمشکل در آن باعث شده تا افراد با سختی روبه‌رو شوند. به‌همین دلیل همه افراد ترجیح می‌دهند در زمان کمی، این مشکلات به‌دست افراد متخصص برطرف شود. کارون سرویس یکی از بهترین خدمات خود را در زمینه تعمیرات یخچال مدیا کرج ارائه می‌دهد، همچنین بهتر است با روبه‌رو شده با هرگونه مشکل به سراغ نمایندگی‌ها بروید. زیرا نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر مدیا در کرج این امکان را برای شما به‌وجود می‌آورد تا با خیال آسوده وسیله خود را به آن‌ها بسپارید.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند