تعمیر یخچال کنوود در اهواز
لوگوی برند کنوود

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال های کنوود در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

لوگوی برند کنوود

تعمیر یخچال کنوود در اهواز

تعمیر یخچال کنوود در اهواز

آیا تاکنون نام برند کنوود را شنیده‌اید؟ یا از محصولات آن خرید کرده‌اید؟ مارک کنوود (KENWOOD) یکی از معروف‌ترین برندهای لوازم خانگی از جمله یخچال به شمار می‌رود. کیفیت این یخچال‌ها سبب زیاد شدن مشتریان این برند و جلب رضایت آن‌ها شده است. می‌دانیم که همه محصولات خوب هم گاهی دچار مشکلات و خرابی‌هایی می‌شوند. وجود یک مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش در اهواز برای استفاده کنندگان از این یخچال‌ها اطمینان خاطر ایجاد نموده است.

تعمیر یخچال کنوود در اهواز را نمایندگی‌ها و مراکز تخصصی تعمیرات یخچال انجام می‌دهند. بودن یک یخچال مناسب و سالم در هر منزلی ضروری خواهد بود زیرا مواد غذایی مورد نیاز برای جلوگیری از خراب شدن در آن‌ها نگهداری می‌شوند.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در اهواز

یخچال‌ها یک وسیله حیاتی و مهم در هر منزلی به حساب می‌آیند. آشپزخانه خود را بدون وجود یخچال تصور کنید مسلماً گذراندن زندگی سخت خواهد بود. مواد غذایی و خوراکی‌ها درون یخچال‌ها سالم و تازه می‌مانند و همچنین شما می‌توانید آب خنک را در گرمای تابستان بنوشید. برند کنوود در مقایسه با رقبا بسیار قدرتمند عمل کرده است و برترین محصولات لوازم خانگی را در بازار عرضه می‌کنند

با کیفیت‌ترین وسیله‌های برقی هم به دلیل فرسودگی قطعات و یا استفاده نامناسب از آن‌ها دچار نقص‌هایی می‌شوند. کاربران باید در صورت بروز این عیب‌ها یخچال را به مرکز تعمیر یخچال کنوود در محل اهواز برده و تعمیر نمایند. افراد متخصص و کاربلد در این مجموعه مشغول به انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

همچنین در تمام ایام هفته و حتی تعطیلات به صورت شبانه روزی پاسخ‌گو خواهند بود. نمایندگی‌ یخچال کنوود در اهواز این اطمینان خاطر را به شما می‌دهند که از بهترین قطعات برای جایگزین قطعه از بین رفته استفاده نمایند. در حال حاضر کارون سرویس نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در اهواز را در اختیار ندارد.

تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال های کنوود در اهواز

کارون سرویس به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر یخچال‌های کنوود در اهواز هر گونه خدماتی به مشتریان خواهد داد. مجموعه کارون سرویس با داشتن برترین تکنسین‌ها و افراد با تجربه و با مهارت، پذیرای همیشگی کاربران خود هستند.

هدف اصلی آن‌ها رضایت مشتری از محصول و خدمات پس از فروش همچنین ایجاد آسایش برای کاربران گرامی است. متخصصین استخدامی در این مجموعه همگی دارای اطلاعات به‌روز و مجهز به جدیدترین فناوری‌های دنیا هستند. علاوه بر آن‌ها این مراکز برای جلوگیری از جابه‌جایی یخچال و متحمل شدن هزینه اضافی حمل و نقل خدمات خود را تا منازل شما آورده است.

متداول ترین مشکلات یخچال های کنوود در اهواز

فناوری نوفر باعث شده است یخچال‌ فریزرهای جدید نیازی به نگهداری سفت و سخت نسبت به قدیم نداشته باشند. مواد غذایی با سیستم‌های خنک کننده‌ای که درون آن‌ها قرار دارند بسیار سالم و تازه خواهند ماند. همچنین خصوصیت Super freeze آن باعث سرعت در منجمد و فریز شدن غذاها شده است.

اکثراً به صورت خودکار و یا با زدن آلارم هشدار ما را متوجه بروز مشکل می‌کنند. صدای طبیعی این یخچال‌ها بسیار کم به گوش می‌رسد اما اگر خرابی به وجود آید این صدا تغییر خواهد کرد. اما باید فهمید که منشأ این مشکلات کجاست؟ چگونه می‌توان آن را تعمیر و یا از بروز آن پیش‌گیری کرد؟

علت درست کار نکردن آب سردکن یخچال کنوود؟

دلایل زیادی باعث خراب شدن آب سردکن یخچال‌های کنوود خواهد شد اینک به برخی از آن‌ها می پردازیم:

فیلتر آب

یکی از آپشن‌های جدید در یخچال‌های کنوود فیلتر آب است که به شما آب سالم و پاکیزه می‌دهد. همچنین توسط آب سردکن آب خنک و گوارا می‌نوشید. رسوب برخی مواد اضافی و بسته شدن فیلتر آب سردکن باعث خراب شدن آن می‌شود و دیگر خبری از آب زلال و سالم نیست. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی باید هر چند ماه یک بار فیلتر آب یخچال تمیز و هر 6 ماه یک بار تعویض شوند. 

لوله آب یخچال کنوود

هوا توسط لوله آب وارد آب سردکن می‌شود و در آنجا به گردش در می‌آید در غیر این صورت استفاده از آب سردکن ممکن نخواهد بود. باید توجه داشته باشید تا مسیر لوله را یخ‌ها مسدود نکنند در صورت وجود یخ آن را ذوب نمایید. سعی کنید همیشه دمای فریزر را بین 0 تا 10 درجه نگه دارید تا از یخ زدن آب درون لوله‌ها پیش‌گیری کنید.

سوئیچ آب سردکن

ولتاژ توسط سوئیچ آب سردکن به مرکز آب سردکن انتقال می‌یابد در نتیجه اگر مشکلی برای سوئیچ آب سردکن به وجود آید سبب از کار افتادگی یخ‌ساز یخچال کنوود می‌شود. سوئیچ آب سردکن به عنوان یک قطعه الکترونیکی در یخچال به شمار می‌رود که شما به کمک یک مولتی‌متر می‌توانید برق درونش را کنترل کنید. در صورت قطع شدن برق در آن مجبور به تعویض هستید.

برد کنترل آب سردکن یخچال کنوود

برد کنترل آب سردکن یک جزء بسیار حیاتی آب سردکن به شمار می‌رود و در صورت اتصالی و از کار افتادن آن به طور کامل خراب می‌شود. باید توجه داشته باشید که اگر این قطعه خراب شود حتماً باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای تعویض و تعمیر شود.

شیر ورودی آب

از طریق شیر آب ورودی آب وارد آب سردکن می‌شود. ایجاد هر گونه عیب و ایراد برای شیر آب و کند و قطع شدن آن جریان آب به سمت آب سردکن هم متوقف خواهد شد. همیشه باید فشار آب ورودی به یک اندازه و حدود 20 پی سی آی باشد با نصب کردن یک تنظیم کننده فشار این مشکل را حل کنید.

سوئیچ درب

وظیفه سوئیچ درب یخچال این گونه است که با باز شدن درب یخچال آب سردکن حالت خاموش می‌شود. بنابراین در صورت خراب شدن سوئیچ درب آب سردکن هم خراب خواهد شد. به وسیله یک مولتی‌متر می‌توانید از صحت یا خرابی آن مطمئن شوید. شما می‌توانید برای تعمیر یخچال کنوود در اهواز از متخصصان کمک بگیرید.

علت نشتی آب یخچال کنوود چیست؟

نشتی آب یخچال می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد:

بسته شدن مجاری تخلیه آب

ذرات مواد غذایی و دیگر زباله‌های موجود باعث مسدود شدن مجرای تخلیه آب یخچال‌های کنوود می‌شود. آب و یخ در صورت بسته شدن مجراها تلمبار شده و موجب نشت آن از یخچال خواهد شد. شما با استفاده از آب ولرم می‌توانید رفع گرفتگی مجرای تخلیه را انجام دهید. نکته بسیار مهم این است که قبل از تخلیه و تمیز کردن مجرا باید یخچال را از برق بکشید تا دچار برق گرفتگی نشوید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم آب ولرم را به همراه یک پاک‌کننده برای رفع بهتر گرفتگی استفاده نمایید و شیر تأمین آب را قبل از شروع ببندید. سپس بعد از اتمام کار دوباره یخچال را به برق متصل کنید تا از صحت کامل آن مطلع شوید. دومین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که شیر انتهای لوله تخلیه را بیرون آورده و آن را با آب و صابون خوب بشویید. ذرات و زباله‌ها در این صورت خارج و راه مسدودی باز خواهد شد.

بسته شدن خط لوله تأمین آب

هر گونه پیچ‌ خوردگی و مسدودی خط لوله تأمین آب را جدی بگیرید زیرا باعث ایجاد نشتی در یخچال‌های کنوود می‌شود. همچنین اگر لوله آب دچار نشتی و یا سوراخ و پارگی شده است سریعاً آن را با یک لوله آب سالم جایگزین کنید. پس از بررسی و اطمینان از عدم پارگی لوله آب حتماً توسط یخ مسدود شده‌اند شما با جدا کردن یخچال از برق یخ‌های ذوب شده را تمیز نمایید.

ارورهای یخچال کنوود در اهواز

گاهی اوقات یخچال‌های کنوود دچار مشکلات و ارورهایی می‌شوند که بدون اطلاع از چگونگی برخورد نمی‌توانیم آن را تعمیر کنیم. برخی مشکلات حاد نیستند و با یک مراقبت ساده خودمان آن را حل کنیم اما بعضی از آن‌ها حتماً نیاز به تعمیرکار دارد. مشکلات یخچال کنوود در برخی مواقع بیشتر از یک راه حل دارد که اگر راه کار اول پاسخ‌گو نبود به سراغ دومی بروید.

ارور یخچال کنوود با کد خطای E0

علت پیدایش ارور E0 خراب شدن حسگر فریزر است شما می‌توانید با بررسی سنسور دیفراست و تعمیر و یا تعویض آن این مشکل را بر طرف کنید.

ارور یخچال کنوود با کد خطای E1

علت بروز ارور E1 از کار افتادن سنسور دیفراست است زیرا یخ و برفک برای مدت طولانی آب نشده و دما زیر صفر نشان داده می‌شود. رفع این مشکل به کمک بررسی مجدد سنسور دیفراست و در صورت نیاز تعویض آن امکان پذیر خواهد بود.

ارور یخچال کنوود با کد خطای E3

سنسور موجود در بین یخچال و فریزر خراب می‌شود و سبب بروز ارور E3 می‌گردد. شما منشأ مشکل را در سنسور بین یخچال و فریزر بگردید و آن را حل کنید.

ارور یخچال کنوود با کد خطای E4

المنت دستگاه تولید گرما در ارور E4 دچار سوختگی شده است. شما می‌توانید علت را در ترمودیسک و المنت دستگاه بررسی کنید.

ارور یخچال کنوود با کد خطای E8 ( ساید بای ساید )

در صورت به وجود آمدن خطای E8 سنسور یخ‌ساز دچار ایراد شده است. بنابراین شما باید ابتدا مدارهای سنسور یخچال را نگاه کنید تا دچار اتصالی نشده باشد و دوم اینکه اگر لازم باشد سنسور را عوض کنید.

هزینه تعمیر یخچال های کنوود در اهواز

ایجاد خرابی یا نقصان در هر دستگاه الکترونیکی امری بدیهی است که شامل یخچال‌های کنوود نیز می‌شود. در زمان بروز هر گونه مشکلی تشخیص و تعمیر یخچال بسیار ضروری است. بنابراین شما باید برای انجام این امر به مرکز تعمیر یخچال کنوود در محل اهواز مراجعه کنید. مراکز تخصصی و نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در اهواز برای کاهش هزینه شما ابتدا به صورت دقیق مشکل دستگاه را بررسی کرده و سپس اقدام به تعویض قطعات می‌کنند. از این رو هزینه تعمیر یخچال های کنوود در اهواز کاهش می‌یابد.

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال کنوود در اهواز انتخاب کنیم؟

علاوه بر نمایندگی‌ تعمیر یخچال کنوود در اهواز، مراکز تخصصی نیز برای انجام این امر وجود دارند. کارون سرویس به عنوان مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر کنوود در اهواز از جمله این مراکز محسوب می‌شود. این مجموعه تعمیر یخچال های کنوود در منزل اهواز را نیز انجام می‌دهد.

به همین سبب موجب کاهش هزینه برای افراد ‌شود. مجموعه کارون سرویس با تکنسین‌های مجرب خود اقدام به تعمیرات یخچال کنوود اهواز می‌کند. از این رو شما می‌توانید با خیالی راحت دستگاه خود را به دست کارشناسان کارون سرویس بسپارید.

کلام آخر

‌یخچال‌های کنوود در اهواز از برندهای محبوب و پرطرفدار در بین لوازم خانگی موجود در بازارها هستند. یخچال‌ها به عنوان قلب یک آشپزخانه به حساب می‌آیند و نبود آن‌ها مخصوصاً در گرمای طاقت فرسای تابستان غیر قابل تصور است.

سالم ماندن یخچال‌ها پس از خریداری علاوه بر کیفیت اولیه آن به نگهداری و مراقبت هم بستگی دارد. با وجود احتیاط لازم باز هم این محصولات دچار مشکلات خواهند شد. پیشنهاد ما این است که برای تعمیر یخچال‌های کنوود اهواز از مجموعه کارون سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه استفاده نمایید. 

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال کنوود در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوئیچ درب

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند