نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات ظرفشویی ایندزیت در اهواز را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

این مسئله که ماشین ظرفشویی ایندزیت شما چه مدلی باشد یا این‌که از کدام نمایندگی خریداری کرده باشید تفاوتی نداشته و مهم دریافت خدمات فنی و اساسی در هنگام بروز خرابی و اشکال است. انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز بسیار اهمیت دارد. وقتی ماشین ظرفشویی شما هوراه با ضمانت‌نامه معتبر به فروش برسد، می‌توانید تا از خدمات پس از فروش ایندزیت بهره ببرید. تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز فقط شامل دستگاه‌های گارانتی‌دار نخواهد بود، بلکه خدمات تعمیری شرکت کارون سرویس شامل تمام ماشین‌های ظرفشویی ایندزیت می‌شود.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز

ماشین ظرفشویی ایندزیت محصول کشور ایتالیا بیش از 3 دهه است که با تولید محصولات الکترونیکی خانگی بسیار موفق عمل نمود. این برند در اروپا بسیار طرفدارد دارد و به تازگی توسط شرکت پاکشوما در ایران حضور گسترده‌ای یافت. این برند توجه ویژه‌ای به طراحی و کیفیت محصول تولیدی داشته و در کنار عملکرد بالا از ظاهری زیبا نیز برخوردار است. وجود نمایندگی‌ها جهت تعمیر تخصصی ظرفشویی ایندزیت، یکی از عوامل موفقیت‌ و استقبال بالا از این برند در ایران به حساب می‌آید. نمایندگی‌های مجاز ایندزیت در تمام نقاط ایران مشغول به ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستند.

تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز توسط تکنسین‌های باتجربه و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ماشین ظرفشویی به عنوان یک بازوی کمکی در آشپزخانه اکثر منازل، وسیله‌ای پرکاربرد محسوب می‌گردد. خرابی و ایراد، جزء جدایی‌ناپذیر لوازم برقی خصوصاً لوازم خانگی به حساب می‌آیند. مسئله مهم پس از بروز خرابی، دریافت خدمات تعمیر از یک مرکز معتبر و حرفه‌ای خواهد بود. تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز، دوره‌های کامل تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت را پشت سر گذاشته‌اند. بنابراین در هنگام نیاز از برخورداری خدمات تعمیری می‌توانید، با گروه کارون سرویس تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل از مهم‌ترین خدمات کارون سرویس به شمار می‌رود. بنابراین در صورت مشاهده هر گونه ایراد در عملکرد ماشین ظرفشویی ایندزیت کافی است ابتدا دستگاه را از برق خارج نمایید و سپس با مرکز خدمات کارون سرویس تماس بگیرید. این گروه در اسرع وقت، تکنسین باتجربه و حرفه‌ای را به محل شما عزام خواهند نمود.

عیب ‌یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت توسط کارون سرویس

ماشین ظرفشویی ایندزیت از بهترین قطعات و براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. اما با این وجود گاهی امکان دارد در عملکرد خود دچار اشکال و خرابی گردد. با توجه به این‌که تمام لوازم خانگی دارای دفترچه راهنمایی هستند که در زمان بروز مشکل می‌توان به آن مراجعه کرد، اما گاهی خرابی به وجود آمده به بررسی توسط یک تکنسین حرفه‌ای نیاز خواهد داشت.

در ادامه اشکالات احتمالی ماشین ظرفشویی ایندزیت را در کنار هم بررسی می‌نماییم. در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر، با مرکز کارون سرویس تماس بگیرید. تکنسین حرفه‌ای مجموعه سریعاً به محل شما اعزام می‌شوند و با تکیه بر دانش خود اقدام به عیب‌یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت می‌کنند.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی: خرابی در برد اصلی وجود داشته و نیاز به تعمیر تخصصی و تعویض برد دارد.
 • تمیز نشدن ظروف: مسدود شدن فیلتر یا بازوهای آب‌پاش، چیدن نامناسب ظروف
 • آبگیری نکردن دستگاه: مسدود شدن مجرای ورودی آب
 • عدم تخلیه آب: اختلال در پمپ تخلیه دستگاه یا مسیرهای خروجی
 • خشک نشدن ظروف: اشکال در المنت دستگاه
 • کارکردن مداوم و خاموش نشدن ماشین ظرفشویی: مشکل در سنسور شناسایی نشتی آب

خطاهای ماشین ظرفشویی ایندزیت

ماشین ظرفشویی ایندزیت در حین کار کردن گاهی خطاهایی را نشان می‌دهد که هر کدام به معنای وجود مشکل و ایراد خاصی در دستگاه خواهد بود. مهم‌ترین اقدام در هنگام مشاهده هر کدام از مشکلات ذکر شده در قسمت قبل و دیدن اخطارهایی که در ادامه ذکر می‌شوند، تماس با مرکز کارون سرویس است. این خطاها عبارتند از:

 • A1: خرابی جت پمپ یا هیت پمپ، این گزینه خطای موتور اصلی است.
 • A2/A6: خرابی در شیر برقی، ماشین در این حالت نمی‌تواند آبگیری کند.
 • A3: پمپ تخلیه یا مسیرهای خروجی اشکال دارد، در این حالت آب تخلیه نمی‌شود.
 • A4: خرابی ترموستات که سبب خطای دمای آب می‌گردد.
 • A5: خرابی هیدروستات که باعث آبگیری بیش از حد دستگاه می‌شود.
 • A7: مشکل جت پمپ
 • A8: مشکل در هیتر المنت
 • A9: برنامه دستگاه مشکل دارد یا برد الکتریکی خراب است.
 • A99: برد الکتریکی اشکال دارد یا بین تایمر و پنل دستگاه ارتباط قطع شده است.
 • A01: خطای نشتی آب
 • A03: سیستم تخلیه خطا دارد.
 • A04: خطا در ترمیستور
 • A05: گرفتگی فیلتر
 • A06: آب وارد دستگاه نمی‌شود.
 • A08: دمای پایین آب داخل دستگاه
 • A09: خطای ایپیرام در کارت الکتریکی
 • A10: سیستم گرمایشی به علت خرابی هیتر المنت مشکل دارد.
 • A11: سوختگی یا خرابی کامل پمپ
 • A12: مشکل نرم افزاری
 • A13: مدار برد الکتریکی و دستگاه هماهنگی ندارند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت/ LG در اهواز

تکنسین‌های باتجربه مرکز کارون سرویس، علاوه ‌بر رسیدگی به ایرادات ماشین ظرفشویی ایندزیت، در زمان بروز مشکل در ماشین ظرفشویی LG نیز مناسب‌ترین خدمات را ارائه می‌دهند. ممکن است ماشین ظرفشویی LG نیز خطاهایی در زمان کار داشته باشد، به تمام اخطارهای درج شده در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی LG توجه نمایید. مهم نیست برند ماشین ظرفشویی شما ایندزیت باشد یا LG، با مشاهده هر کدام از اخطارهای دستگاه، ابتدا ماشین را از برق خارج نمایید و سپس به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت/ LG در اهواز تماس بگیرید.

بی‌توجهی به هر کدام از اخطارهای ماشین ظرفشویی، خسارت‌های بیشتری به دستگاه وارد می‌نماید، در نتیجه هر گونه ایراد و اخطار دستگاه را جدی بگیرید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت چه ویژگی‌ هایی دارد؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز کادری فنی و متعهد با بهره‌گیری از دانش روز اقدام به ارائه خدمات تعمیری ماشین ظرفشویی ایندزیت می‌نمایند. مشتریان گرامی می‌توانند خدمات نصب، سرویس، تعمیر یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت را که توسط این تعمیرکاران حرفه‌ای انجام می‌شوند از کارون سرویس دریافت کنند. تعمیرکاران در این مرکز با گذراندن دوره‌های تخصصی در خصوص انواع برندهای لوازم خانگی، در کم‌ترین زمان ممکن ماشین ظرفشویی شما را در محل عیب‌یابی و تعمیر خواهند کرد. تعمیرکاران کارون سرویس پس از رفع عیوب دستگاه شما، با ارائه ضمانت‌نامه مُهر شده، دستگاه را بدون ایراد به شما تحویل می‌دهند.

در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار مرکز کارون سرویس با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال خدمات تعویض قطعه را انجام می‌دهد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز، بستگی به نوع ایراد دستگاه شما دارد. انجام خدمات تعمیری نسبت به تعویض قطعه نرخ متفاوتی خواهد داشت. با توجه به این‌که قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت همگی وارداتی هستند و ما با مشکل نوسان در بازار ارز روبه‌رو هستیم، در نتیجه قیمت نهایی قطعه تعویضی در زمان‌های مختلف متفاوت خواهد بود. اما خبر خوب این‌که، قیمت نهایی تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اهواز با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی ارائه می‌شود. بنابراین نگران نرخ بالا از طرف کارون سرویس نباشید.

کلام آخر

لوازم خانگی، خصوصاً لوازم برقی سیستم پیچیده‌ای دارند، لذا وجود یک تعمیرکار حرفه‌ای یا مرکزی که در هنگام بروز اشکال بتوان به آن مراجعه کرد امری بسیار ضروری به حساب می‌آید. تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز، خدمات فنی است که به مشتریان گرامی توسط مرکز کارون سرویس ارائه می‌شود. تکنسین‌های این مرکز با استفاده از دانشی که کسب نموده‌اند، پس از عیب‌یابی مناسب‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *