تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز
تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال های هیتاچی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز

تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز

تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز کاری تخصصی بوده که توسط تکنسین های کارون سرویس با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود. یخچال های هیتاچی یکی از بهترین لوازم خانگی موجود در بازار است که توسط برند معتبر ژاپنی هیتاچی تولید می شود. در این مطلب ضمن بررسی یخچال فریزر هیتاچی، مشکلات رایج، راه های نگهداری از یخچال هیتاچی و تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز نیز معرفی می شود.

فهرست مطالب

برند هیتاچی (Hitachi)

برند هیتاچی یک شرکت خوشه ای چند ملیتی ژاپنی است که در سال 1910 توسط نامیهی اودیرا در شهر هیتاچی ایباراکی تاسیس شد. هیتاچی در طی سالها فعالیت توانسته در بین بزرگترین و بهترین شرکت های جهان قرار گیرد. هیتاچی اولین بار در سال 1910 و با تولید موتورهای الکتریکی 5 اسب بخار به بازار وارد شد. هیتاچی پس از سال 1910 با پیشرفتی چشمگیر توانست در حوزه های مختلف بازار ورود و به یکی از قدرت های اقتصادی ژاپن تبدیل شود.

. برند هیتاچی در حال حاظر در صنایعی مانند: سامانه های اطلاعاتی و مخابراتی، نیروگاه، زیرساخت های شهری و صنعتی، ابزار فلزی، تجهیزات الکترونیکی، صنایع سنگین، خودروسازی، خدمات مالی و کالاهای خانگی تولیدات بسیار مهم و با کیفیتی دارد. یخچال های هیتاچی یکی از بهترین محصولات لوازم خانگی هیتاچی می باشد که در جهان طرفداران زیادی دارد.

یخچال فریزر های هیتاچی (Hitachi)

یخچال فریزر هیتاچی یکی از بهترین و با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار می باشد. شرکت هیتاچی با به کارگیری فناوری های پیشرفته در یخچال های خود، استاندارد های یخچال را تغییر داده است. مهمترین ویژگی یخچال فریزهای هیتاچی عبارت اند از:

قدرت سرمادهی بالا: یخچال فریزر هیتاچی با موتور اینورتر قدرتمند و به وسیله فن های چرخشی، سرمادهی بالای در را در سراسر یخچال فریزر حتی در دمای 60 درجه خواهد داشت.

تثبیت کننده ولتاژ: یخچال فریزر هیتاچی دارای تثبیت کننده ولتاژ می باشد. این قابلیت سبب می شود که یخچال فریزر هیتاچی در ولتاژ های 130-300 ولت به راحتی و بدون نیاز تثبیت کننده ولتاژ کارکند.

محفظه با قابلیت تنظیم دما: محفظه های یخچال فریزر هیتاچی این قابلیت را دارند که مخاطب بر اساس نوع مواد غذایی خود، دمای آنها را تنظیم کند.

محفظه سبزیجات بزرگ و با قابلیت تولید رطوبت: محفظه سبزیجات یخچال فریزر هیتاچی بسیار جادار بوده و دارای تکنولوژی تولید رطوبت می باشد. تولید رطوبت باعث حفظ تازگی و طراوت سبزیجات می شود.

محفظه سبزیجات هوشمند: محفظه سبزیجات یخچال فریزر هیتاچی به گونه ای طراحی شده که حتی در صورت پر بودن، به راحتی قابل باز و بسته شدن می باشد.

محفظه ریلی سرد چیلر: یخچال فریزر هیتاچی برای نگهداری از گوشت، ماهی، پنیر و .. محفظه ای با دمای -1 درجه دارد.

پنل مدیریت لمسی: پنل کنترل یخچال فریزر هیتاچی کاملا لمسی بوده و به وسیله یک پارچه به راحتی قابل تمیز کردن است.

چراغ های LED  پر نور: چراغ های LED یخچال فریزر هیتاچی، کاملا کم مصرف و بسیار پرنور می باشند.

نگهداری سرما: یخچال فریزر هیتاچی قابلیت نگهداری سرمای یخچال تا 15 ساعت پس از قطع برق را نیز دارد.

سنسور کنترل حرارت ESO: کامپیوتر به کار رفته در یخچال فریز هیتاچی به وسیله سنسور کنترل حرارت، قابلیت ایجاد سرمایش پایدار با مصرف انرژی پایین را دارد.

یخ ساز خودکار: یخچال فریزر هیتاچی مجهز به یخ ساز کاملا خودکار هستند.

طبقات شیشه ای حرارت دیده: طبقات شیشه ای یخچال فریزر هیتاچی،  بسیار مقاوم بوده و تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل می کند.

شماره گیر کنترل هوشمند: شماره گیر قرار داده شده بر روی دیوار یخچال و فریزرهیتاچی، امکان تنظیم سریع دما را به مخاطب می دهد.

8 نکته مهم جهت نگهداری از یخچال فریزر هیتاچی در اهواز

همشهریان عزیز جهت نگهداری و افزایش طول عمر یخچال فریز هیتاچی، موارد زیر را رعایت کنید.

مشکلات متداول یخچال فریزر هیتاچی در اهواز

یخچال فریزر هیتاچی مانند هر وسیله دیگر نیاز به مراقبت و تعمیر دارد. سیستم عیب یابی خودکار یخچال هیتاچی کار تشخیص و تعمیر به موقع یخچال را آسان تر کرده است. همشهریان عزیز حتما برای تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز مراجعه کنند. در ادامه مطلب مشکلات رایج یخچال فریزر هیتاچی در اهواز به همراه علت احتمالی آن را معرفی می کنیم.

علت یخ زدن غذا در یخچال هیتاچی از نگاه متخصصین کارون سرویس

یخ زدن غذا در یخچال ممکن است به دلیل پایین بودن درجه یخچال و یا روبه روی دریچه باد یخچال قرار داشتن غذا باشد. در این صورت همشهریان عزیز صفحه کنترل دما و تنظیم درجه حرارت یخچال را بررسی کنند.

علت وجود آب در محفظه سبزیجات یخچال هیتاچی

یخچال هیتاچی برای تازه نگه داشتن سبزیجات، در محفظه مخصوص رطوبت تولید می کند. رطوبت بالای محفظه سبزیجات ممکن است باعث جمع شدن آب شود.

دلیل وجود قطرات آب در خارج از یخچال هیتاچی

رطوبت بالا،، بارندگی و یا دمای بالای هوا می تواند باعث ایجاد قطراتی در بیرون از یخچال شود. همشهریان عزیز هنگام مشاهده این قطرات، آنها را با دستمال خشک پاک کنند.

علت سرد نبودن یخچال فریزر هیتاچی در اهواز

تنظیم نبودن دمای یخچال یا ایراد در قطعاتی مثل کمپرسور یخچال، می توانند علت خنک نکردن یخچال هیتاچی باشند. همشهریان عزیز در صورتی که دمای یخچال را بررسی کرده و مشکل برطرف نشد، جهت تعمیر یخچال های هیتاچی در خانه می توانید با تعمیرگاه کارون سرویس که تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز می باشد، تماس بگیرید.

چرا یخچال هیتاچی سر و صدای زیادی دارد

سروصدای یخچال هیتاچی تا اندازه ای به دلیل تغیرات دمایی و فعالیت موتور طبیعی می باشد. اما در صورتی که سروصدا به صورت مداوم و شدید باشد ممکن است به دلایل زیر باشند.

در صورتی که صدایی شبیه ضربه هر چند ساعت به گوش برسد، کاملا طبیعی بوده و به دلیل انقباض و انبساط و اختلاف دمایی هست که در یخچال اتفاق می افتد

همشهریان عزیز در صورتی که صدای غیرهادی از یخچال می شنوند، سریعا باید با مرکز تعمیرات یخچال و فریزر هیتاچی در اهواز (کارون سرویس) تماس بگیرند.

تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز

تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز نیاز به تجربه، تخصص و تجهیزات ویژه دارد. تعمیر یخچال هیتاچی توسط افراد نابلد و بی تجربه، خسارت های زیادی به یخچال وارد می کند. همشهریان عزیز برای تعمیر،نصب و سرویس یخچال هیتاچی در اهواز می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز کارون سرویس مراجعه کنند.

چرا بهتر است تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز را به کارون سرویس بسپاریم

کارون سرویس یکی از بهترین تعمیرگاه های تعمیر یخچال در اهواز می باشد. تکنسین های کارون سرویس همگی از بهترین تعمیرکاران یخچال در اهواز می باشند که سال ها سابقه کار دارند. تجهیزات کارون سرویس کاملا به روز و مدرن بوده و کار تعمیرات یخچال را در بالاترین کیفیت انجام می دهد. از مزایای دیگر کارون سرویس، استفاده از قطعات اصل و شرکتی می باشد. کارون سرویس همچنین با ارائه خدماتی چون: مشاوره رایگان، تعمیر یخچال در منزل اهواز، دریافت قیمت اتحادیه و ارئه ضمانت نامه یکساله تعمیر توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در اهواز

کارون سرویس تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز را با قیمت اتحادیه انجام داده و در حال حاظر نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز را در اختیار ندارد. همشهریان عزیز برای تعمیر تخصصی یخچال هیتاچی در اهواز می توانند به کارون سرویس که تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز می باشد رجوع کنند.

تعمیر یخچال های هیتاچی در خانه

کارون سرویس جهت رفاه حال همشهریان عزیز و برای جلوگیری از تحمیل هزینه های حمل و نقل، تعمیر یخچال هیتاچی در اهواز را در منزل همشهریان انجام می دهد.

هزینه تعمیر یخچال های هیتاچی در اهواز

هزینه تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در اهواز به نوع ایراد و علت خرابی یخچال بستگی دارد. همشهریان عزیز با تکمیل فرم درخواست تعمیر کارون سرویس می توانند به صورت تلفنی از تکنسین های ما مشاوره رایگان دریافت کنند. در صورتی که مشکل یخچال با مشاوره برطرف نشد، تکنسین های کارون سرویس در محل حاظر شده و هزینه تعمیر یخچال را به همشهریان اعلام می کند. تمام هزینه های دریافتی توسط کارون سرویس منصفانه و بر اساس قیمت اتحادیه می باشند.

کلام آخر

یخچال هیتاچی یکی از بهترین یخچال های بازار می باشد که طرفداران زیادی در ایران و جهان دارد. رعایت اصول نگهداری از یخچال هیتاچی و آشنایی با مشکلات احتمالی یخچال، نگهداری و تعمیر یخچال هیتاچی را آسان می کند. در صورت خرابی و یا اختلال در عملکرد یخچال فریزر هیتاچی، همشهریان می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز کارون سرویس مراجعه کنند.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال هیتاچی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند