نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

امروزه برند هیتاچی در زمینه کولر گازی و داک اسپیلت بسیار سر و صدا کرده و مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل وجود نمایندگی‌های متعدد در اهواز سبب راحتی و آسایش مردم جهت نصب، سرویس و تعمیر گردید. نمایندگی‌های تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز با استفاده از تکنسین‌های متخصص توانسته به خوبی به مراجعه کنندگان خود سرویس‌های مورد نیاز را ارائه دهد. همچنین با پشتیبانی 24 ساعته می‌توانید تمام سوالات خود را از نمایندگی پرسیده و پاسخ آن‌ها را دریافت نمایید.

فهرست مطالب

تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

ممکن است کولر گازی شما با ی‌ سری از خطاها به کار خود پایان دهد؛ به همین خاطر بهتر است این خطاها را بشناسید و در صورت برخورداری از اطلاعات فنی به تعمیر آن بپردازید‌. اما اگر از دانش کافی برخوردار نبوده‌اید بهتر است از نمایندگی معتبری که در شهر اهواز قرار داشته درخواست کمک نمایید. از جمله ارورهای کولر گازی می‌توان به EA,ES,E4,P1 اشاره کرد. هر کدام از این ارورها بیان‌ کننده یک مشکل در کولر گازی و اسپلیت هستند که برای برطرف نمودن هر کدام لازم است تا تکنسین از دانشی حرفه‌ای برخوردار باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز به ‌صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به مراجعه کنندگان هستند؛ همچنین این مرکز در تمامی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل سال نیز باز است. با تماس با این نمایندگی‌ها و درخواست تکنسین برای تعمیر، این مرکز تکنسین متخصص خود را در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام خواهد کرد. همچنین تکنسین‌هایی که در این نمایندگی‌ها مشغول به‌ کار بوده‌اند از دانش و فناوری روز دنیا برخوردار هستند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز: 09167111040

نمایندگی تخصصی تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز: 09167111040

مشکلات رایج کولر گازی هیتاچی در اهواز

 • روشن نشدن دستگاه، استارت نخوردن کمپرسور کولر گازی
 • عدم انتشار سرمای کافی و مطبوع
 • روشن یا خاموش نشدن کولر گازی
 • سرویس سالانه جهت سرمایش بهتر
 • پریدن فیوز ساختمان در هنگام روشن شدن فن
 • خراب شدن کنترل دستگاه
 • یخ‌زدگی پنل یا کندانسور
 • عدم کار کرد فن کولر
 • نوشیدن باد از کولر گازی هیتاچی
 • لوله‌ کاشی‌های داخل ساختمان
 • خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی هیتاچی
 • سر و صدا زیاد و لرزش یونیت‌های خارجی و داخلی
 • نمایان شدن ارور

سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

در صورت استفاده نادرست و مصرف اشتباه از کولر گازی، ممکن است این دستگاه با ایراداتی مواجه گردد که می‌توانید با تماس با نمایندگی مربوطه مشکل را بیان کنید و خواستار اعزام تکنسین متخصص شوید. در برند هیتاچی دو دستگاه کولر گازی و داک اسپیلت آن از به‌روزترین فناوری‌های دنیا ساخته شده‌اند؛ به همین دلیل نیاز است تا در صورت مواجهه با مشکل از یک نمایندگی معتبر کمک خواست؛ چرا که برای تعمیر آن‌ها باید تکنسین مربوطه از دانشی به‌روز برخوردار باشد.

هزینه تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

هنگامی که دستگاه شما دچار مشکل شد، با تماس با نمایندگی معتبر تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز و مطرح کردن ایراد به وجود آمده در کولر گازی، می‌توانید از هزینه حدودی آن مطلع شوید. این هزینه را می‌توانید از طریق نرخ تعیین شده اتحادیه نیز بررسی کنید. تمام قطعات استفاده شده در تعمیر با قیمت روز خریداری می‌گردند و تمام آن‌ها فابریک و اصل بوده و دارای شش ماه گارانتی هستند.

تعمیر اسپیلت هیتاچی در اهواز

تعمیر اسپیلت هیتاچی در اهواز توسط تکنسین‌های متخصص و ماهر در این زمینه صورت می‌گیرد. به صورتی که به محل مورد نظر درخواست کننده اعزام شده و نیاز به جابه‌جایی اسپیلت نخواهد بود. تعمیر به موقع اسپیلت به معنای صرفه‌جویی در برق و بهینه‌ سازی انرژی است که باید تکنسین مربوطه به این موضوع توجه داشته باشد. امکان این‌که بتوان در محل مورد نظر اسپیلت را تعمیر کرد کار شمار را آسان نموده و همچنین هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد.

تخصصی ‌ترین مرکز تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

در صورت ایجاد مشکل و ارور در دستگاه، می‌توانید با تماس با نمایندگی معتبر درخواست نموده تا تکنسین‌های حرفه‌ای را به محل مورد نظر اعزام نمایند. همچنین اگر هنوز کارت گارانتی شما از اعتبار برخوردار بوده در این صورت می‌توانید از تمام خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز بهره ببرید. البته لازم به ذکر است که حتی اگر اعتبار کارت شما به اتمام رسیده یا گم شده نیز قادر خواهید بود تا از خدمات بی‌شمار این مراکز استفاده کنید.

تعمیر کولر گازی هیتاچی در محل

بنابر مدل کولر گازی هیتاچی شما، تکنسین‌های که در نمایندگی اهواز مشغول به کار هستند شروع به عیب‌یابی دستگاه شما در محل مورد نظر خواهند کرد. یکی از ویژگی‌های دیگر تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز پیگیری مداوم آن بوده و همچنین در اتمام کار ضمانت‌نامه‌ای را به شما تقدیم می‌کنند که در صورت بروز مشکل یا ایجاد همان نقص به‌ طور رایگان به تعمیر آن خواهند پرداخت. تکنسین‌هایی که برای تعمیر کولر گازی هیتاچی به محل اعزام می‌شوند به ‌صورت تخصصی آموزش دیده‌اند.

تعمیر کولر گازی هیتاچی به‌ صورت حرفه ‌ای و تخصصی در اهواز

ممکن است که روی کنترل کولر گازی هیتاچی یک‌سری ارور مشاهده کنید که هر کدام از آن‌ها بیان‌ کننده عیب موجود در دستگاه هستند که به عنوان کمکی برای افراد متخصص نیز به شمار می‌رود. این موضوع کمک می‌کند تا به راحتی مشکل موجود تشخیص داده شود و تکنسین متخصص بتواند به ‌صورت حرفه‌ای به تعمیر آن بپردازد. همچنین برای تعمیر کولر گازی هیتاچی لازم است از شخص حرفه‌ای و متخصص درخواست کمک نمود. زیرا در صورتی که از فردی غیرمتخصص کمک بخواهید احتمال دارد علاوه‌ بر مشکل موجود، مشکلی دیگر برای کولر گازی پیش بیاید.

خدمات تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

خدمات متعددی در زمینه تعمیر کولر گازی و اسپیلت هیتاچی در اهواز انجام می‌شوند. به‌ گونه‌ای که برای تمامی ساختمان‌های تجاری و مسکونی نیز سرویس‌کاران خود را به محل مورد نظر اعزام می‌نمایند.

 • دارا بودن تکنسین‌های دوره دیده و آشنا به زبان
 • تمام تکنسین‌ها با سابقه کاری بالای نه سال
 • استفاده کردن از قطعات اصل و فابریک هیتاچی در صورت تعویض
 • ارائه کارت گارانتی برای قطعات تعویض شده کولر گازی هیتاچی
 • حضور یافتن تکنسین‌ها در کم‌ترین زمان تعیین شده
 • تلاش جهت تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض
 • تعمیرات در محل
 • هزینه مطابق نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی مرتبط

کلام آخر

از موضوعات مهم در جهت تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز امکان تماس و خواستار تکنسین در تمام طول شبانه روز وجود داشته؛ و همچنین باز بودن آن در ایام تعطیل خود یکی از ویژگی‌های مثبت نمایندگی به شمار می‌رود. پس از تعویض قطعات و قرار دادن قطعات اصل و فابریک روی دستگاه، یک برگه جهت گارانتی نیز به شما تحویل داده می‌شود. در شهر اهواز برخورداری از کولر گازی یکی از واجبات به حساب می‌آید، به همین دلیل سرویس و تعمیر آن در زمان کوتاه بسیار مهم است.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *