تعمیر کولر گازی گری در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی گری در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات کولر گازی گری در اهواز به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر کولر گازی گری در اهواز

تعمیر کولر گازی گری در اهواز

گری برندی معروف و محبوب در زمینه کولر گازی بوده که در ایران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داد. تعمیرات کولر گازی گری در اهواز بر عهده نمایندگی کولر گازی گری در اهواز است. این نمایندگی برای احترام به نظرات شایسته همشهریان و همچنین آسایش خیال آن‌ها بهترین و به‌روزترین خدمات را برای تعمیرات و رفع مشکلات کولرهای گازی گری ارائه می‌دهد.

فهرست مطالب

تعمیرات کولر گازی گری در اهواز

تعمیر ارور E0:

ارور E0 به معنای وجود نداشتن به اندازه ولتاژ در زمان روشن شدن کولر گازی گری است. نبود ولتاژ کافی در سوکت کولر گازی می‌تواند بسیار خطرناک باشد. با قرارگیری طولانی مدت در معرض جریان‌های هجومی شبکه منبع تغذیه کولر گازی، ممکن است دستگاه بیشتر از حد معمول گرم شود. در این مواقع ابتدا عایق سیم‌کشی و سپس دستگاه می‌سوزند. در صورتی‌ که مشکل از سوکت باشد، با خرید یک تثبیت‌کننده جدید مشکل ولتاژ حل خواهد شد. این کار ولتاژ را به 220 ولت اصلی می‌رساند.

البته گاهی امکان دارد که مشکل از ولتاژ نبوده و از سیم‌کشی خود کولر گازی باشد. در این شرایط ولتاژ 220 است ولی همچنان ارور E0 نشان داده می‌شود؛ که در این شرایط باید با نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اهواز تماس حاصل نمایید.

تعمیر ارور E01:

در زمان نشان دادن این ارور کولر گازی گری برای محافظت از کمپرسور در برابر فشار زیاد خاموش می‌شود. زمانی که هوا به میزان مورد نیاز در کمپرسور جابه‌جا نشود فشار گاز فریون افزایش می‌یابد. در صورتی‌ که کندانسور کولر گازی آب داشته باشد، بهتر است ابتدا ورودی آب را بررسی نمایید. از دیگر دلایلی که می‌تواند بر زیاد بودن گاز فریون تاثیر بگذارد، تنظیم نبودن شیر ترموستاتیک است. در این شرایط باید خیلی سریع شیر ترموستاتیک را تعویض کنید. این کار را تنها باید به تکنسین‌های مجرب نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اهواز بسپارید.

تعمیر ارور E02:

از علت‌های وجود این ارور در کولر گازی می‌توان به مواردی زیر اشاره نمود:

 • بازگشت ضعیف هوا به واحد داخلی کولر گازی گری
 • سرعت غیرعادی فن کولر گازی
 • کثیف بودن اواپراتور
 • سیستم در شرایطی کاملا عادی قرار گرفته اما وضعیت سنسور دمای لوله واحد داخلی غیرعادی، یا سنسور دمای لوله خوب و محکم وصل نشده است.

ارور E3:

زمانی این ارور رخ می‌دهد که محافظت در برابر فشار پایین کمپرسور نشان داده شود. از دلایل وجود این ارور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برد اصلی و پنل نمایشگر به خوبی با یکدیگر چفت نشده‌ باشند.
 • ترمینال LPP روی برد اصلی به سوئیچ فشار بالا در کولر گازی خوب وصل نشده باشد.
 • سیم‌کشی سوئیچ HP شل شده باشد. سوئیچ فشار بالا آسیب دیده یا اتصال ضعیفی دارد.
 • ناکافی بودن یا نشتی برد
 • سطح بالای ورودی LPP.

تعمیر ارور E4:

زمانی که این ارور رخ می‌دهد باید دانست که هدف حفاظت از دمای بالای لوله تخلیه کمپرسور است. در این زمان  کولر گازی در حال انجام عملیات خنک‌سازی کمپرسور و فن واحد خارجی خاموش خواهد شد؛ در این حالت هم فن داخلی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. در طول فعالیت گرمایشی کولر گازی جریان همه بارها متوقف خواهد شد.

تعمیر ارور E5:

زمانی‌که ارور  E5در کولر گازی گری رخ می‌دهد به این معناست که در محافظت از جریان زیاد در مدار دستگاه مشکلی ایجاد شد. در زمان رخ دادن این اتفاق کمپرسور و پنکه واحد خارجی حین عملیات خنک‌ و خشک کردن کولر گازی، خاموش خواهند شد. این در حالی بوده که یکی از فن‌های داخلی همچنان در حال کار کردن است. به غیر از مشکل در زمان عملیات گرمایشی، همه بارها متوقف خواهند شد.

 • ولتاژ منبع تغذیه پایدار نیست.
 • ولتاژ منبع تغذیه بسیار پایین است، اما بار کولر گازی خیلی بالاست.
 • اواپراتور کثیف است.

تعمیر ارور E6:

زمانی که این ارور اتفاق افتد یعنی ارتباط بین واحد داخلی و خارجی به مشکل جدی برخورده است. در این زمان کمپرسور در زمان عملیات خنک ‌کردن کولر گازی خاموش می‌شود. ولی موتور فن داخلی به کار خود ادامه می‌دهد. در زمان این مشکل عملیات گرمایشی کولر گازی گری کاملاً متوقف خواهد شد.

تعمیر ارور E8:

این ارور هشداریست برای  حفاظت از دمای بالای کولر گازی گری که در این زمان کمپرسور در هنگام کار خنک‌‌سازی دستگاه از کار می‌افتد اما موتور فن داخلی همچنان در حال کار کردن است. علاوه‌ بر این در زمان  انجام کار گرمایشی کولر گازی گری خاموش می‌شود.

مشکلات رایج کولر گازی گری در اهواز

از عمده مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی گری در اهواز رخ دهد عبارتند از:

 • نداشتن سرمای مورد انتظار در تابستان
 • یخ زدن پنل و کندانسور
 • روشن نشدن صفحه نمایش
 • روشن شدن دستگاه در حالی که کمپرسور استارت نمی‌خورد
 • نشتی از کناره‌ها و قسمت جلویی پنل داخلی
 • ایجاد پیام خطا و ارور
 • چک کردن دستگاه به صورت سالانه جهت بازدهی و خنکی بیشتر
 • کار نکردن کنترل دستگاه
 • نصب یا تعمیرات کولر گازی به همراه عیب‌یابی اسپیلت
 • از کار افتادن فن

نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در اهواز

تعمیرات کولر گازی گری در اهواز توسط نمایندگی معتبر با کادری مجرب در حال خدمات‌رسانی به همشهریان اهوازی است. تیم مجرب و متخصص تعمیرات کولر گازی گری در همه زمینه‌های نصب، سرویس و تعمیر بسیار ماهر عمل می‌نماید. تخصصی‌ترین نمایندگی کولر گازی گری در اهواز به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات است. تعمیرات کولر گازی گری به دست تیم مجرب نمایندگی اهواز به علت آشنایی کامل و به‌روز بودن تکنسین‌های این مرکز به فناوری‌های جدید و نوین دنیا و توانایی در تعمیر دقیق و کامل انواع مختلف کولرهای گازی گری و مدرن و از همه مهم‌تر بدون جابه‌جایی کولر و تعمیر در محل توانسته تمامی هزینه‌های تعمیرات را تا حد زیادی کاهش دهد.

سرویس و تعمیر کولر گازی گری در اهواز

 کولر گازی گری یک کالای مصرفی است که در فصل تابستان و بهار در اکثر خانه‌های اهواز مورد استفاده قرار می‌گیرد و دور از انتظار نیست که هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد. بهترین راه حل برای جلوگیری از تعمیر اساسی دستگاه، سرویس هر ساله آن خواهد بود. سرویس و تعمیر کولر گازی گری در اهواز به صورت دوره‌ای بسیار کم هزینه‌تر و به صرفه‌تر از تعمیر آن می‌تواند باشد. بهتر است برای اطمینان از سلامت دستگاه خود هر 6 ماه یکبار، از یک سرویس‌کار مجرب نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در اهواز درخواست کمک جهت بازبینی و سرویس آن نمایید.

هزینه تعمیر کولر گازی گری در اهواز

در انتخاب مرکز تعمیر و تکنسین تعمیرکار کولر گازی گری دقت کنید. هزینه‌های تعمیرات کولر گازی معمولاً ثابت هستند. به هنگام پرداخت هزینه در نظر داشته باشید که تکنسین و مجموعه قطعات خراب را خریداری کرده‌اند یا چه مدت تعمیر را ضمانت می‌نمایند. هزینه تعمیرات در نمایندگی تخصصی تعمیرات کولر گازی گری در اهواز نسبت به دیگر سایرین بسیار مقرون به صرفه‌تر است. برای انواع تعمیرات کولر گازی از جمله تعمیر اسپیلت گری در اهواز، شارژ کردن گاز کولر گری، نصب و راه‌ اندازی داکت اسپلیت و … به نمایندگی تخصصی این کولر مراجعه نمایید.

خدمات تعمیر کولر گازی گری در اهواز

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر کولر گازی گری در اهواز با ارائه خدمات 24 ساعته به صورت آنلاین و شبانه روزی، و با برخورداری از تکنسین‌های مجرب و با حضور به موقع در محل به شما اطمینان خاطر برای تعمیر هر چه سریع‌تر کولر گازی را خواهد داد. البته تعمیر کولر گازی گری در محل و همچنین خدمات پس از تعمیرات این نمایندگی نیز گزینه متمایز کننده آن از دیگر نمایندگی‌های سطح شهر است. ضمانت خدمات تعمیر 90 روزه و با اعتبار کامل هستند.

تعمیر کولر گازی ال جی به صورت حرفه ای و تخصصی

برای تعمیر کولر گازی ال جی خود به صورت حرفه‌ای و تخصصی در محل تنها کافیست با نمایندگی اهواز تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن تکنسین‌های مجرب در محل حاضر شوند. بهتر است برای جلوگیری از خرابی‌های شدید و هزینه‌بر به سرویس دوره‌ای کولر گازی خود بپردازید. تنکسین‌های نمایندگی کولر گازی ال جی در اهواز به صورت تخصصی و حرفه‌ای به کار تعمیرات کولر گازی مشغول هستند و با بهترین دستگاه‌های روز دنیا و بدون نیاز به جابه‌جایی کار تعمیرات را انجام خواهند داد.

کلام آخر

کولر گازی گری همانند دیگر لوازم خانه گاه دچار مشکلاتی مانند ارورهای E0، E1 و … می‌شوند. همه این مشکلات با سرویس دستگاه قابل پیشگیری هستند. در صورت نیاز به تعمیر و سرویس کولر گازی گری در اهواز، اصلا نگران نباشید. تخصصی‌ترین نمایندگی در اهواز با بهترین تکنسین‌های تعمیراتی و کم‌ترین هزینه آماده عیب‌یابی از دستگاه شما است.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *