نمایندگی تعمیر ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر ظرفشویی جی پلاس در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات ظرفشویی جی پلاس در اهواز به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر کولر گازی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز

تعمیر ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز

برند جی‌ پلاس یکی از زیرمجموعه‌های شرکت قدرتمند گلدیران به شمار می‌رود. این برند با تولید محصولات باکیفیت و طراحی‌های به‌روز در بازارهای داخلی و خارجی نظرهای بسیاری را به خود جلب کرده است. در بازار ایران محصولات جی ‌پلاس با خدمات پس از فروش و ضمانت ‌نامه گلدیران به مشتریان عرضه می‌گردد. ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس که در مدل‌های مختلف تولید شد، محصولی باکیفیت، کم مصرف و هوشمند به حساب می‌آید. با توجه به این‌که نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی جی ‌پلاس در انحصار شرکت گلدیران قرار دارد؛ اما تعمیر ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز توسط مرکز کارون سرویس به شکل کاملاً تخصصی ارائه می‌شود.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز

ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس، با برخورداری از موتوری قدرتمند و سیستمی هوشمند از نظر کیفیت، رقابت تنگاتنگی با محصولات خارجی آغاز کرده است. در کنار عملکرد عالی و ساختار پیشرفته‌ای که این محصول دارد، وجود خدمات تعمیر تخصصی ظرفشویی جی ‌پلاس، از دیگر علل استقبال از این محصول در داخل کشور محسوب می‌شود. نمایندگی‌های تعمیرات جی ‌پلاس در تمام نقاط ایران خدمات نصب، سرویس و تعمیر دستگاه‌های این برند را به خریداران گرامی ارائه می‌دهند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز یکی از این مراکز فنی به شمار می‌رود.

تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز توسط کادری فنی و باتجربه انجام می‌گیرد. ماشین ظرفشویی به عنوان دستگاهی که هم زمان با آب و برق کار می‌کند، در هنگام مشکل و ایراد ممکن است با خطراتی همراه باشد. تکنسین‌های حرفه‌ای مرکز کارون سرویس با تکیه بر دانش روز، اقدام به ارائه خدمات تعمیری و تخصصی در خصوص دستگاه شما می‌نمایند. تعمیرکاران مرکز کارون سرویس جهت تعمیر ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز دوره‌های کامل و حرفه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند و به خدمات تعمیری تسلط کامل دارند.

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمات این مرکز، خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در محل خواهد بود. خریداران گرامی ظرفشویی جی‌ پلاس، می‌توانند در هنگام بروز خرابی در دستگاه خود با مرکز کارون سرویس تماس گرفته و مشکل ظرفشویی خود را با تکنسین در میان بگذارند. کارون سرویس در کم‌ترین زمان ممکن تعمیرکار فنی خود را جهت رفع ایراد دستگاه به محل اعزام می‌کند.

عیب ‌یابی ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس توسط کارون سرویس

ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس نیز مانند تمام وسایل و لوازم خانگی دفترچه راهنما دارد؛ در این دفترچه تمام خطاها و ایرادات احتمالی دستگاه ذکر شده است. برخی از ایرادات ظرفشویی جی ‌پلاس می‌توانند در منزل و توسط خریدار گرامی برطرف گردند، اما برخی مشکلات نیازمند رسیدگی و تعمیر تخصصی‌تر توسط تکنسین حرفه‌ای خواهند بود. از جمله مشکلاتی که عملکرد ظرفشویی را دچار ایراد می‌کنند به شرح زیر هستند.

 • ظروف به درستی تمیز نمی‌شوند: ممکن است مخزن آب به درستی آب را پخش نکند.
 • دستگاه در حین کار دچار لرزش می‌گردد.
 • دکمه‌ها به درستی عمل نمی‌کنند: بُرد ماشین دچار ایراد شده است.
 • دستگاه روشن نمی‌شود: سیستم برق یا بُرد ماشین مشکل دارد.
 • تخلیه آب به صورت کامل انجام نمی‌شود: پمپ آب دستگاه دچار ایراد شده است.
 • ظروف به درستی خشک نمی‌شوند: سیستم تخلیه ماشین معیوب شده است.

خطاهای ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس

گاهی ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در حین کار کردن، اخطارهایی را به صورت کد روی صفحه نمایشگر خود نشان می‌دهد. هر کدام از این کدها معنی خاصی دارند و نشان‌ دهنده بروز مشکل و ایراد در عملکرد ظرفشویی است. در هنگام مشاهده کدهای اخطار روی صفحه نمایشگر دستگاه سریعاً دستگاه را از برق بیرون بکشید و با مرکز کارون سرویس تماس حاصل نمایید. در این بخش ارورهای ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس را بررسی می‌نماییم:

 • F5: آب داخل ماشین ظرفشویی کافی نیست.
 • FE: ماشین بیش از حد آبگیری کرده است.
 • F3: عدم تخلیه آب ظرفشویی.
 • F2: عدم ورود آب به داخل ماشین ظرفشویی.
 • E4: آب از دستگاه در حال سرریز شدن است.
 • I40: هیدروستات ماشین ظرفشویی خطا دارد.
 • H4: سنسور دمای ظرفشویی با خطا مواجه شده است.
 • 04: فن خشک‌کن ماشین دچار خطا است.
 • E02: رله دستگاه دچار خرابی گردیده است.
 • I50: عدم تخلیه آب از ماشین.
 • D07: نشتی آب ماشین ظرفشویی.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس/LG در اهواز

از دیگر خدمات مهم مرکز کارون سرویس در کنار تعمیر ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس، ارائه خدمات تعمیری ظرفشویی LG خواهد بود. در هنگام بروز خرابی، ارورهای ماشین ظرفشویی LG نیز به صورت کدهای اخطاری روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می‌گردند. در این شرایط نیز پس از بیرون کشیدن دستگاه از برق سریعاً با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس/ LG در اهواز تماس حاصل نمایید. هیچ‌گاه به اخطارهای دستگاه بی‌توجه نباشید، عدم رسیدگی به کدهای خطا سبب بروز مشکلات بزرگ‌تر و وارد آمدن هزینه‌های بیشتر برای شما می‌شود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی‌ پلاس چه ویژگی ‌هایی دارد؟

کادر فنی در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز، طی گذراندن دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی اقدام به ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز می‌نمایند. شما خریدار گرامی ظرفشویی جی‌ پلاس می‌توانید تمام خدمات نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعه دستگاه خود را با خاطری آسوده به تعمیرکاران حرفه‌ای مرکز کارون سرویس بسپارید. تکنسین‌های حرفه‌ای پس از تماس و ثبت درخواست شما، ابتدا راهنمایی‌های لازم در خصوص ایمنی دستگاه را به صورت تلفنی با شما در میان می‌گذارند؛ سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل اعزام و اقدام به تعمیر دستگاه شما می‌کنند.

در صورتی که ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکاران مرکز کارون سرویس با استفاده از قطعات استاندارد و فابریک تعویض قطعه دستگاه را انجام می‌دهند. تکنسین تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز پس از پایان کار، دستگاه را روشن و تست می‌کند و در نهایت بابت خدمات تعمیری به شما ضمانت ‌نامه کتبی و مهر شده ارائه خواهد داد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس پس از بررسی دقیق دستگاه توسط تعمیرکار مرکز کارون سرویس تعیین می‌گردد. اگر تعمیر دستگاه شما به همراه تعویض قطعه انجام شود، در پرداخت نهایی شما، هزینه قطعه نیز لحاظ می‌شود. با توجه به این‌که ممکن است برخی قطعات وارداتی باشند و بازار ارز نیز همواره در نوسان بوده، نرخ نهایی تعمیرات به صورت روزانه متفاوت خواهد بود. اتفاق مهم و خوب در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز برای مشتریان گرامی، ارائه خدمات تعمیری براساس نرخ اتحادیه در نظر گرفته شد. بنابراین تعمیر ظرفشویی جی‌ پلاس در اهواز با نرخی منصفانه انجام خواهد شد.

کلام آخر

سیستم پیچیده لوازم خانگی، خصوصاً لوازم برقی سبب گردیده تا همواره انسان پس از خرید این محصولات به دنبال یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه باشد. تکنسین ماهر با عیب‌یابی صحیح، از دستگاه در مقابل خطرات و مشکلات بزرگ‌تر محافظت می‌نمایند. خدمات تعمیر ظرفشویی جی ‌پلاس در اهواز، توسط کادری فنی و باتجربه انجام می‌گیرد. لذا پس از خرید ظرفشویی جی‌ پلاس، راه‌های ارتباطی با مرکز کارون سرویس را به یاد داشته باشید و در هنگام نیاز از این مرکز تقاضای کمک نمایید.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *