تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز
لوگوی برند الکترواستیل

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال های الکترواستیل در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

لوگوی برند الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز

تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز

تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز کاری تخصصی بوده که باید توسط افراد کاربلد انجام شود. یخچال‌ها جزو کاربردی‌ترین و مهم‌ترین لوازم در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها هستند. نگهداری مواد غذایی بدون یخچال‌ها امری سخت و غیر ممکن بوده خواهد بود بنابراین داشتن این وسایل از الزامات است. امروزه در هر خانه‌ای حداقل یک عدد یخچال فریزر وجود دارد. یخچال الکترواستیل یکی از با کیفیت‌ترین یخچال‌های موجود در فروشگاه‌های فروش لوازم خانگی است. با این که این دستگاه کیفیت بالایی دارد اما در برخی مواقع دچار نقص و ایراد‌هایی می‌شود. که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند تا ضرر‌های بیشتری را متحمل نشوند.

نمایندگی‌ها و مراکز بسیاری در سراسر کشور جهت تعمیر لوازم خانگی وجود دارند که به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کنند. نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اهواز به همشهریان در تعمیر لوازم خانگی خود در زمان گارانتی یخچال یاری می‌رسانند. تعمیرات یخچال الکترواستیل در اهواز توسط کارشناسان با تجربه‌ کارون سرویس در منزل صورت می‌گیرد.

فهرست مطالب

معرفی برند یخچال الکترواستیل در اهواز

در اوایل دهه ۴۰ شمسی در شهر مشهد برند الکترواستیل تاسیس شده است. هم اکنون این شرکت دفتری در تهران دارد. از جمله نکات جالب در خصوص این کارخانه این است که یخچال بدون برفک را به بازار‌های فروش لوازم خانگی ایران عرضه کرد.

اولین یخچال فریزر تولیدی این برند، یخچال نوفراست در سال ۱۳۷۶ بود که برفک تولید نمی‌کرد‌. فعالیت تخصصی کارخانه الکترواستیل تولید یخچال و فریزر است اما در سال‌های اخیر در تولید کولر نیز نقش دارد.

آشنایی با لوازم خانگی برند الکترواستیل در اهواز

برند الکترواستیل در تولید بسیاری از لوازم و وسایل سرمایشی نقش دارد. یخچال‌ها و فریزر‌ها از جمله لوازمی هستند که توسط این برند تولید و به بازار‌های فروش لوازم خانگی عرضه می‌شوند. لوازمی که در این برند تولید می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • یخچال فریزر دوقلو
  • یخچال فریزر بالا پایین
  • یخچال فریزر ساید بای ساید
  • یخچال تک پنج فوت
  • فریزر تک پنج فوت

علائم و نشانه‌های خرابی در یخچال الکترواستیل

همان طور که پیش از این نیز بیان شد ممکن است در برخی مواقع ایراد‌ها و نقص‌هایی در یخچال الکترواستیل به وجود آید. در این صورت لازم است کاربران و دارندگان سریعا اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند. در سری و نسل جدید یخچال‌های الکترواستیل، این دستگاه‌ها دارای صفحه دیجیتالی هستند که ارور‌های یخچال الکترواستیل بر روی آن نمایش داده می‌شود. در ادامه به بیان برخی از مشکلات متداول یخچال فریزر الکترواستیل در اهواز می‌پردازیم. این مشکل‌ها به شرح زیر هستند:

تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز در صورت یخ زدن لوله پشت یخچال

یکی دیگر از ایراد‌ها و نقص‌هایی که ممکن است در یخچال الکترواستیل به وجود آید، یخ زدن لوله پشت دستگاه است. همان طور که می‌دانید لوله‌هایی که در پشت یخچال وجود دارند، نقش بسیار مهمی در سرد شدن محفظه داخل یخچال دارند. از دلایلی که سبب به وجود آمدن این ایراد می‌شود، می‌توان به ایراد در تایمر دیفراست، ترموستات و هیتر دیفراست اشاره کرد. بنابراین برای رفع این مشکل لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه‌ کارون سرویس صورت می‌گیرد.

تعمیر یخچال‌های الکترواستیل در منزل اهواز در صورت کار نکردن چراغ یخچال

ممکن است همشهریان  در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که یخچال روشن است ولی چراغ آن  کار نمی‌کند. یکی از دلایلی که سبب به وجود آمدن این مشکل می‌شود، خرابی کلید چراغ است. شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز توسط متخصصان و کارشناسان باتجربه‌ای انجام می‌شود. هزینه تعمیر یخچال‌های الکترواستیل در اهواز بسیار مقرون به صرفه است.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز در صورت ایجاد سر و صدا

یکی از ایراد‌ها و نقص‌های آزار دهنده‌ای که ممکن است در یخچال الکترواستیل به وجود آید، شنیده شدن صدا از دستگاه است. یکی از دلایل به وجود آمدن این مشکل، تراز نبودن یخچال است. همچنین گاهی ایراد و نقص در فن، فن کندانسور یا فن اوپراتور دستگاه ایجاد می‌شود. بنابراین لازم است برای رفع این ایراد، این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. کارشناسان و متخصصان خبره‌ای در اهواز هستند که به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله یخچال کمک می‌کنند.

تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز در صورت نشت و خروج آب از یخچال

ممکن است کاربران و دارندگان یخچال الکترواستیل متوجه شوند که آب از یخچال نشت می‌کند. یکی از دلایلی که سبب به وجود آمدن این ایراد می‌شود، وجود نشتی از فیلتر تخلیه آب است. همچنین اگر مشکل و نقصی همانند انسداد در لوله تخلیه یخچال یا شیر آب ورودی یخچال وجود داشته باشد، آب از یخچال الکترواستیل نشت می‌کند. در صورت مشاهده همچین مشکلی می‌توانید با متخصصین کارون سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الکترواستیل در صورت روشن نشدن دستگاه

یکی دیگر از ایراد‌ها و نقص‌هایی که ممکن است در یخچال الکترواستیل به وجود آید، روشن نشدن دستگاه است. به طور معمول این ایراد زمانی به وجود می‌آید که ترموستات یخچال دچار ایراد و نقص شده باشد. همچنین این امکان وجود دارد که ایرادی در اورلود یا موتور یخچال به وجود بیاید. برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. دارندگان و کاربران یخچال الکترواستیل می‌توانند برای تعمیرات یخچال‌های الکترواستیل در اهواز از کارشناسان و متخصصان خبره در اهواز کمک بگیرند.

تعمیرات یخچال الکترواستیل در صورت برق داشتن بدنه یخچال

یکی از ایراد‌ها و نقص.هایی که ممکن است در یخچال الکترواستیل به وجود آید این است که در بدنه یخچال برق وجود داشته باشد. به طور معمول این ایراد زمانی به وجود می‌آید که سیم‌های رابط دستگاه معیوب شوند. همچنین ممکن است سیم آرت یخچال به درستی نصب نشده یا اینکه ترموستات یا موتور اتصال بدنه داشته باشد. بنابراین برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

چرا کارون سرویس را برای تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز انتخاب کنیم؟

برای تعمیرات یخچال خود لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه‌ای کمک بگیریم تا خرابی‌ها و نقص‌های بیشتری به وجود نیاید. همچنین تخصص افراد تعمیرکار در مدت زمان تعمیر دستگاه بسیار مهم است. به علاوه باید برای تعمیر دستگاه خود به هزینه آن نیز توجه نماییم. کارون سرویس دارای تمامی این معیار‌ها و ملاک‌ها است. کارون سرویس همچنین با تعمیر یخچال همشهریان در منزل، هزینه تعمیر و حمل و نقل را کاهش می دهد.

ضمانت 12 ماهه تعمیرات کارون سرویس نیز از ویژگی های این مرکز می باشد. بنابراین همشهریان عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به کارون سرویس بسپارند. در بین تعمیرکاران  تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز، کارون سرویس بهترین گزینه خواهد بود.

کلام آخر

همان طور که در متن بالا ذکر شد یخچال‌ها در جوامع امروزی بسیار حائز اهمیت هستند. بدون استفاده از یخچال فریزر‌ها مواد غذایی فاسد و غیرقابل استفاده می‌شوند‌‌. یخچال الکترواستیل یکی از پر‌طرفدار‌ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار‌های فروش لوازم خانگی است. با این که این یخچال کیفیت بالایی دارد اما در برخی مواقع دچار ایراد‌ها و نقص‌هایی می‌شود. برای تعمیر تخصصی یخچال الکترواستیل در اهواز لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند‌. کاربران می‌توانند برای تعمیر دستگاه خود از کارون سرویس که مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در اهواز است، کمک بگیرند.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال الکترواستیل در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند