تعمیر لباسشویی دوو در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی دوو در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر لباسشویی در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در اهواز

تعمیر لباسشویی دوو در اهواز

یکی از پرکاربردترین تجهیزاتی که امروزه آن را در هر خانه‌ای مشاهده می‌کنید ماشین لباسشویی‌های دوو هستند که به دلیل استفاده مکرر از این وسیله، گاهاً شاهد خرابی آن‌ها خواهید بود. به همین دلیل نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در اهواز آماده ارائه خدمات خود بوده و با فرستادن افراد مجرب به منزل شما عمل تعمیر را به انجام می‌رساند. اکنون قصد داریم تا شما را نیز با برخی از ویژگی‌های ماشین لباسشویی دوو آشنا کنیم تا با دانستن این ویژگی‌ها بتوانید به شیوه مناسب‌تری از دستگاه خود استفاده کنید و از خرابی آن حتی الامکان جلوگیری کنید.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز

ماشین‌ لباسشویی‌های دوو با گذشت زمان به دلیل استفاده مکرر از آن‌ها ممکن است با برخی از خرابی‌ها روبه‌رو شوند. به همین دلیل نیاز است تا در هر شهری یک نمایندگی برای این محصولات برپا شود که نیاز مشتریان را در زمان مناسب پاسخگو باشند. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز نیز امروزه آماده ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان خود است.

نمایندگی تعمیرماشین ‌لباسشویی در اهواز در قبال هر خدمتی که به عنوان تعمیرات برای دستگاه شما ارائه دهد؛ یک گارانتی به شما تحویل می‌دهد تا خیال شما از این بابت آسوده باشد که تعمیرات خود را به بهترین نحو ممکن انجام داده و از افرادی مجرب برای انجام این کار استفاده کرده است.

تعمیر لباسشویی دوو در محل در اهواز

به دلیل استخدام تعداد زیادی از تکنسین‌ها و دادن آموزش‌های لازم به آن‌ها، بعد از تماس مشتری با نمایندگی ما، فرد متخصص در کم‌ترین زمان در محل حاظر خواهد شد. در این هنگام نیز تکنسین‌ها با سرعتی بالا اقدام به تشخیص خرابی ماشین لباشویی دوو شما و تعمیر آن خواهند کرد. از دیگر مزیت‌هایی که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو آن را ارائه می‌دهد تعمیر لباسشویی دوو در محل در اهواز است که مشتریان از این خدمات، استقبال بسیار چشم‌گیری داشته‌اند.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز

در هنگامی که شما در کارکرد ماشین لباسشویی دوو خود یک ایراد جزئی مشاهده کردید؛ بهتر است تا هر چه سریع‌تر برای رفع آن ایراد اقدام کنید تا از بروز مشکلاتی جدی برای این دستگاه‌ها جلوگیری نمایید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز مزایایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته  تا در زمان نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو با خیالی آسوده بتوانند تصمیم بگیرند‌. این خدمات شامل موارد زیر خواهد بود:

تکنسین‌هایی که در نمایندگی دوو اهواز مشغول به فعالیت هستند آموزش‌های لازم را برای این کار دیده‌اند و با توجه به پیشرفت در تولیدات قطعات ماشین لباسشویی‌ها و برای بالا رفتن تجربه خود موظف هستند تا در دوره‌های آموزشی که برای آن‌ها تشکیل می‌شود، شرکت کنند. پس از این لحاظ خیال مشتری آسوده خواهد بود که نیروهای ما ماهر و باتجربه هستند و برای تعمیر ماشین لباسشویی‌ها مهارت‌های لازم را دارند.

آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی دوو

در زمانی که ماشین لباسشویی‌های دوو با خرابی مواجه شوند ممکن است بر روی صفحه نمایش این دستگاه ارورهایی مشاهده شود. شما با دانستن معنای این ارورها می‌توانید به راحتی دریابید که علت خرابی ماشین لباسشویی شما از کدام قسمت است. با دانستن مفهوم ارورهایی که ممکن است بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما مشاهده شود، می‌توانید از وارد شدن آسیب‌های جدی به این دستگاه نیز جلوگیری کنید و در ادامه می‌خواهیم به ارورهای ماشین لباسشویی دوو و معنا و مفهوم آن‌ها بپردازیم.

معنای ارور

کد ارور

بروز ایراد در آب‌گیری ماشین لباسشویی

IE

نقص در سیستم تخلیه ماشین لباسشویی

OE

مناسب نبودن میزان لباس‌ها یا نحوه قرار گرفتن آنها

UE

سرریز شدن آب از ماشین لباسشویی

E2

خرابی موتور فن

E3

نشتی آب به دلیل سوراخی لوله تخلیه یا مسدود شدن آن

E4

بالا بودن ولتاژ برق یا وجود نوسان برق

E5

خراب شدن یا سوختن موتور

E8

خرابی المنت حرارتی

H6به دلیل اینکه ماشین لباسشویی یکی از اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزاتی است که در منزل از آن استفاده می‌کنیم، در صورتی که یکی از ارورهای بالا را در دستگاه خود مشاهده کردید بهتر است تا با ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان تعمیر لباسشویی دوو در اهواز را برای شما انجام دهیم. همچنین از بروز لیرلدلت جدی‌تر و دردسرهای عظیم که ممکن است با گذشت زمان این دستگاه به آن مواجه شود، جلوگیری کنید و با تعمیر به موقع می‌توانید از پرداخت هزینه‌های چند برابر نیز  پیشگیری نمایید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو

هر کالایی در طول عمر خود ممکن است با برخی مشکلات مواجه شود و ماشین لباسشویی‌های دوو نیز از این قاعده مستثنا نخواهند بود. با توجه به گزارشی که تکنسین‌ها در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز در زمان مراجعه برای رفع مشکلات به منزل مشتری به دست آورده‌اند؛ مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو شامل موارد زیر می‌شوند:

1/ اتصالی قطعات در داخل ماشین لباسشویی دوو با بدنه آن: در هنگامی که بدنه ماشین لباسشویی شما برقدار باشد، باید به سرعت آن را از برق بکشید و بعد از آن اطمینان حاصل کنید که برق از تمامی اجزای داخلی این دستگاه خارج شده است. سپس می‌توانید مجدد ماشین لباسشویی خود را به برق متصل کنید و اگر مشکل رفع شده بود می‌توانید از آن استفاده نمایید. اما اگر بعد از اتصال به پریز، مجدداً بدنه ماشین لباسشویی شما برق داشت می‌توانید با تعمیر لباسشویی دوو در اهواز تماس حاصل کنید تا تکنیسین‌های ما این مشکل را برای شما رفع کنند.

2/ حرکت ماشین لباسشویی در زمان کار کردن: اگر ماشین لباسشویی شما در هنگام شست‌وشو لباس‌ها حرکت کند، دلیل آن ممکن است به خاطر نصب نادرست آن باشد. شما در این هنگام می‌توانید نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز را انتخاب کنید تا با مراجعه به محل، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

3/ تاب برداشتن محور درام ماشین لباسشویی: اگر محور درام ماشین لباسشویی دوو شما دچار تاب برداشتگی شده باشد به محض ریختن لباس‌های کثیف در داخل آن و روشن کردن دستگاه، ماشین لباسشویی دچار حرکت در حین کار خواهد شد. در صورت بروز این مشکل و برای تعمیر آن می‌توانید از تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز کمک بخواهید.

4/ روشن نشدن ماشین لباسشویی: در برخی موارد با وجود اینکه دکمه روشن و خاموش دستگاه شما سالم است، اما در زمانی که آن را می‌فشارید ماشین لباسشویی شما روشن نمی‌شود. دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر نرسیدن برق به آن باشد که برای تشخیص این ایراد و رفع آن می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز تماس حاصل کنید.

5/ نچرخیدن دیگ: در برخی شرایط بعد از ریختن لباس‌های کثیف در ماشین لباسشویی دوو ممکن است متوجه شوید که دیگ داخل ماشین لباسشویی به چرخش در نمی‌آید. ممکن است علت بروز این مشکل کار نکردن تسمه باشد و حتی ممکن است برخی دلایل دیگر باعث بروز این ایراد شده باشند که برای تشخیص علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز در خدمت شماست.

6/ نشتی آب: ماشین لباسشویی دوو در هنگام کار کردن ممکن است با مشکل نشتی آب روبه‌رو شود. شاید علت این مشکل از شلنگ تخلیه یا پمپ تخلیه آن باشد که در این هنگام با تعویض شلنگ یا پمپ می‌توانید مشکل ماشین لباسشویی خود را رفع کنید.

7/ تخلیه نشدن آب داخل ماشین لباسشویی بعد از شست‌وشو: از دیگر مشکلات رایج در ماشین لباسشویی‌های دوو تخلیه نشدن آن درون آن است که این مشکل در هنگامی رخ خواهد داد که یا پمپ تخلیه خراب باشد و یا شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دچار ایراد شده باشد. برای رفع این مشکل شما می‌توانید با تعمیر ماشین لباسشویی دوو خدمات کارون سرویس تماس حاصل کنید تا در زمانی بسیار کوتاه مشکل ماشین لباسشویی شما را حل کنند و با خیالی آسوده بتوانید از این دستگاه کاربردی استفاده کنید.

8/ عدم آبگیری مناسب دستگاه: ممکن است بعد از بستن درب ماشین لباسشویی متوجه این مشکل شوید که آب در داخل دیگ وارد نمی‌شود. بروز این مشکل ممکن است به دلیل خرابی شیر باشد.

نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز

لباسشویی دوو یکی از بهترین برند های ماشین لباسشویی در ایران است. شرکت دوو با ایجاد نمایندگی های مختلف در سراسر کشور، خدمات رسانی به مشتریان عزیز را سرعت بخشیده است. همشهریان اهوازی نیز در صورتی که ماشین لباسشویی آنها با مشکل مواجه شده، جهت تعمیر لباسشویی خود در اهواز می توانند به نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز مراجعه کنند. نمایندگی دوو در اهواز از بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی در اهواز تشکیل شده است. نمایندگی دوو در اهواز علاوه بر بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه، از ابزار و تجهیزات به روز و پیش رفته نیز استفاده می کند. همشهریان با مراجعه به نمایندگی دوو در اهواز می توانند از مشاوره و عیب یابی رایگان ماشین لباسشویی استفاده کنند. تمامی قطعات استفاده شده در نمایندگی دوو کاملا اصل و اورجینال می باشد.

چرا تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز را به کارون سرویس بسپاریم؟

تمامی تکنسین‌ها و تعمیرکاران ما دارای تخصص، تبحر، تجربه و سابقه بالا در حوزه تعمیر لباسشویی دوو در اهواز هستند. تمامی قطعات و تجهیزات استفاده شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز همگی از نوع اورجینال و دارای ضمانت هستند. برای آسودگی و رضایت شما، امکان تعیین تاریخ و زمان تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز توسط شما وجود دارد.

کلام آخر

با توجه به اینکه امروزه ماشین لباسشویی‌های دوو در میان افراد طرفداران بسیار زیادی دارد، پس ممکن است این دستگاه در هر خانه‌ای مشاهده شود و نیاز به تعمیر این دستگاه نیز برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند با گذشت زمان مشاهده خواهد شد. در استان اهواز برای رفاه حال مشتریان توسط کارون سرویس یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو برپا شده تا بتوانند خدمات مورد نیاز اعم از تعمیر لباسشویی دوو در اهواز و سایر خدمات را به افراد ساکن این شهر ارائه دهد.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات لباسشویی در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *