نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر پکیج و آبگرمکن در اهواز از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز

از سال‌ها پیش در بین مردم استفاده از پکیج و آبگرمکن رواج یافت و پکیج و آبگرمکن بوش به عنوان یک برند معتبر شناخته شد. با گذشت زمان افراد با استفاده مکرر از این وسایل با مشکلاتی در کارکرد آن‌ها روبه‌رو شدند که این مشکلات در نهایت سبب به وجود آمدن شرکت‌هایی تخصصی همچون تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز و در دیگر نقاط گردیدند. وجود تعمیرگاه‌های تخصصی و ویژگی‌های مطلوب این دستگاه رفته رفته موجب گشت تا خرید این برند از آبگرمکن و پکیج در میان افراد افزایش یابد. در ادامه با ویژگی‌های بیشتر پکیج و آبگرمکن بوش آشنا خواهیم شد و عللی که باعث بروز خرابی در این دستگاه‌ها می‌شوند را می‌شناسیم.

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز

با توجه به این‌که پکیج‌ها و آبگرمکن‌های بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ اما گاهی اوقات ممکن است که این دستگاه‌ها با ایراداتی روبه‌رو شوند که در روند کار آن‌ها اختلال ایجاد نمایند. در این صورت به یک تعمیرکار نیاز خواهد بود تا مشکل دستگاه شما را برطرف سازد. در این هنگام یافتن یک تعمیرگاه مجاز که دارای تکنسین‌های ماهر و با تجربه باشد شاید امری مشکل به نظر آید. اما باید گفت که در این هنگام نیازی نیست تا نگران باشید؛ زیرا مرکز تخصصی تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز امروزه در خدمت شماست تا مشکلات مربوط به این دستگاه را برای شما در اسرع وقت برطرف کند.

تمامی اقداماتی که در تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز روی دستگاه شما انجام می‌شوند شامل گارانتی خواهند شد و در پایان کار تکنسین ما موظف است تا به شما یک فاکتور تحویل دهد. در نهایت می‌بایست هر عیب‌یابی که بر دستگاه شما انجام شده و هر قطعه‌ای که تعویض گردیده را در آن فاکتور ذکر نماید. یکی دیگر از موضاعات حائز اهمیت در نمایندگی تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز استفاده از قطعات اورجینال و فابریک برای تعویض قطعات دستگاه شما خواهد بود؛ پس از این بابت که کیفیت انجام تعمیرات در شرکت ما حرف اول را می‌زند خاطرتان آسوده باشد.

بهتر است تا هر چند وقت یکبار با تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در محل در اهواز تماس حاصل نمایید تا تعمیرکاران ما در محل مورد نظر شما حاظر شوند و دستگاه پکیج یا آبگرمکن بوش شما را چک کنند. با انجام این کار شما از بروز مشکلات جدی در دستگاه خود جلوگیری کرده و با رفع مشکلات جزئی اجازه نمی‌دهید تا دستگاه شما هیچ وقت از کار بیفتد. همچنین در هنگام تماس با شرکت تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز خیالتان از این بابت راحت باشد که خبره‌ترین تکنسین‌ها به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد تا سرویس و تعمیر پکیج و آبگرمکن شما را به پایان برسانند.

فهرست مطالب

رایج ‌ترین مشکلات در پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز

گاهی اوقات ممکن است که در هنگام بروز برخی از مشکلات رایج برای پکیج‌ یا آبگرمکن بوش افراد در صورتی که با معنا و مفهوم هر یک از کدهای خظایی که روی دستگاه ظاهر می‌شوند آشنا باشند، بتوانند ایرادات دستگاه را تنها با انجام چندین کار ساده برطرف کنند. در برخی اوقات نیز ممکن است که شخص توانایی رفع مشکل را نداشته باشد و با تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز تماس بگیرد تا متخصصین مشغول به کار در این نمایندگی برای رفع خطا و عیب‌یابی به محل مورد نظر مراجعه نمایید. از جمله رایج‌ترین خطاهایی که امکان دارد در دستگاه‌های گرمایشی بوش رخ دهند به شرح ریذ هستند.

کد خطای c1/60

بروز این خطا بر صفحه نمایشگر پکیج به این معنا خواهد بود که کنترل‌کننده فن از کار افتاده و باعث تغییر نکردن سرعت دستگاه شده است. برای رفع این کد خطا باید در ابتدا دودکش دستگاه را بررسی کنید و ببینید که به روش صحیح نصب شده و قسمت درِ آن باز نباشد. یا می‌توانید با خاموش و روشن کردن دستگاه خود کارکرد فن دستگاه را چک نموده و از اتصال برق فن اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که مشکل دستگاه شما حل نشد بهتر است از نصب، سرویس و تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز درخواست کرده تا مشکل را برای شما رفع کند.

کد خطایA4/60

زمانی که بر صفحه نمایشگر دستگاه چنین کدی مشاهده شود نشان دهنده این است که دودکش شما نشتی دارد و از وارد نشدن سنسور دود در مدار خبر می‌دهد. در این زمان باید ابتدا از خارج شدن یا نشدن دود از دودکش اطمینان حاصل کنید؛ سپس باید میزان حرارت در اطراف دودکش را بررسی نمایید و اگر حرارت به 70 درجه سانتی‌گراد نرسید باید سریعاً سنسور دود را چک کنید. در صورتی که نتوانستید این کد خطا را رفع فرمایید، تعمیرکاران تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز در خدمت شما خواهند بود.

کد خطای C6/70

در هنگام مواجه شدن با این خطا باید بدانید که کنترل‌کننده کار فن وارد مدار دستگاه شما نخواهد شد که در این زمان باید در ابتدا از نصب صحیح دودکش دستگاه خود مطلع شوید؛ سپس باید اتصال فن به منبع تغذیه دستگاه را چک کنید.

کد خطای E9/40

اگر گرمای مبدل دستگاه شما بیشتر از مقدار استاندار باشد این کد خطا را بر صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. برای رفع این کد خطا نیاز است تا در ابتدا میزان فشار آب شوفاژ را چک کنید و مقدار آن باید عددی مابین 1 الی 2 بار باشد؛ سپس به سراغ پمپ سیرکولاسیون دستگاه بروید و از گریپاژ نکردن آن اطمینان حاصل نمایید. اگر تمامی موارد با ایرادی روبه‌رو نبودند، بهتر است تا برد دستگاه چک شود و در صورت خرابی می‌توانید به تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش خدمات کارون سرویس اطلاع دهید تا برای رفع مشکل دستگاه به محل مورد نظر شما مراجعه نمایند.

کد خطای E2/ 40 50

بروز این کد خطا نیز نشان دهنده آن است که سنسور NTC دستگاه شما معیوب شده و نیاز دارید که آن را تعمیر یا تعویض نمایید. بهتر است تا در زمان مشاهده این کد خطا، خودتان جهت برطرف نمودن آن اقدام نکنید و از همان ابتدای کار رفع آن را به تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز بسپارید.

کد خطای EA/50

اگر در دستگاه شما مشعل یا برنر روشن نشود شما شاهد بروز این کد خطا بر صفحه نمایشگر خود خواهید بود. برای رفع این خطا بهتر است تا در ابتدا اگر شعله دستگاه را مشاهده نمودید؛ اما مجدد دستگاه روشن نشد، گاز ساختمان را بررسی کنید. اما بروز این خطا امکان داشته که بر اثر دلایل متعددی باشد که بهتر است شناسایی و رفع آن را  در اختیار تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز قرار دهید.

کلام آخر

اگر شما در منزل یا محل کار خود از پکیج یا آبگرمکن بوش استفاده می‌کنید بهتر است تا به طور منظم سرویس این دستگاه را انجام دهید؛ تا حداکثر از بروز خرابی در این دستگاه در امان باشید. اما گاهی اوقات با وجود این‌که در دوره‌های منظم دستگاه خود را سرویس کرده‌اید؛ اما باز هم به یکباره این وسیله گرمایشی دچار یک مشکل جزئی یا کلی می‌شود که در عملکرد آن اختلال ایجاد می‌کند. در این هنگام بهتر است تا از تعمیرکاران مشغول به کار در تعمیر پکیج و آبگرمکن بوش در اهواز بخواهید تا در زمانی کوتاه به محل شما مراجعه نموده و عیب‌یابی و سپس برطرف نمودن مشکل دستگاه شما را به پایان برسانند.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات پکیج و آبگرمکن در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *