تعمیر یخچال بکو در اهواز
لوگوی برند بکو

کارون سرویس با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال های بکو در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات انواع یخچال را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیر یخچال از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

لوگوی برند بکو

تعمیر یخچال بکو در اهواز

تعمیر یخچال بکو در اهواز یکی از خدمات تخصصی تعمیر یخچال است که توسط تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس در اهواز انجام می شود. یخچال بکو یکی از محصولات برند نوظهور اما محبوب ترکی می باشد که با قدمت کم توانسته جایگاه بالایی در بازار های اروپا پیدا کند. در ایران نیز محصولات برند بکو طرفداران خاص خود را دارد. یخچال بکو در اهواز یکی از پرمصرف ترین محصول برند بکو می باشد که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. در این مطلب همچنین نحوه نگهداری یخچال بکو در اهواز و مشکلات شایع یخچال معرفی و در نهایت مرکز تخصصی تعمیرات یخچال بکو در اهواز نیز جهت تعمیر یخچال به شما معرفی می شود.

فهرست مطالب

معرفی برند بکو(Beko)

شرکت بکو یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی در ترکیه است که در سال 1967 توسط وهبی کوچ تاسیس شد. برند بکو در سال 2004 با برند آرچلیک ادغام شد و محصولات برند آرچلیک را نیز با برند بکو روانه بازار کرد. برند باکو در کنار عمر کمی که دارد، توانست بازارهای جهان به ویژه اروپا را به تسخیر خود درآورده و نیمی از بازار لوازم خانگی را تامین کند. محصولات برند بکو طیف متنوعی از کالاهای خانگی مثل: یخچال، تلویزیون، لباسشویی و ماشین ظرف شویی را تولید می کند. یخچال بکو یکی از محبوب ترین لوازم خانگی برند بکو می باشد که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

یخچال فریزر های بکو (Beko)

یخچال فریزر بکو یکی از بهترین محصولات برند بکو می باشد که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد. برند بکو با ایجاد خلاقیت و تنوع بالا در یخچال های خود، برای همه سلیقه ها و طبق هر نوع نیازی، یخچال باکیفیت تولید کرده است. در ادامه مطلب مهمترین ویژگی های یخچال فریزر بکو را معرفی خواهیم کرد.

مصرف انرژی A+++ یخچال فریزر بکو در اهواز

برند باکو با رعایت اصل مصرف پایین انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات خود را با مصرف برق بسیار پایین تولید می کند. مصرف پایین برق یخچال فریزر بکو در اهواز، باعث کاهش فشار به شبکه و قطعی برق در تابستان می شود. یخچال فریزر های بکو با مصرف برق A+++ 60% کمتر از یخچال های با مصرف A+ برق مصرف می کنند.

محفظه منجمد سازی تازه یخچال فریزر بکو

یکی از ویژگی های یخچال فریزر بکو، وجود محفظه منجمد سازی سریع است. گوشت، مرغ و ماهی که برای حفظ تازگی و کیفیت نیاز به انجماد سریع دارند، در این محفظه به سرعت منجمد می شوند.

امکان تنظیم فضای یخچال فریزر بکو

یکی از ویژگی های یخچال فریزر بکو، امکان تنظیم ظرفیت یخچال و فریزر بر اساس نیازتان می باشد. برای کنترل فضای 77 لیتری یخچال فریزر بکو، تنظیمات لازم باید توسط صفحه نمایش انجام شود. در صورتی که نیاز به فریزر بیشتر از یخچال بود، می توانید دمای فضای دلخواه را به صورت زیر صفر درجه تنظیم و عملا فضای بیشتری را تبدیل به فریزر کنید. دما از (-24 درجه تا 10+  درجه) قابل تنظیم می باشد

فناوری نور آبی یخچال فریزر بکو

نور آبی یخچال فریزر بکو باعث تداوم فتوسنتز و حفظ کیفیت، خاصیت و تازگی مواد غذایی می شود.

محفظه نگهداری از سبزیجات در یخچال فریزر بکو

شرکت بکو برای حفظ تازگی و شادابی سبزیجات، از تکنولوژی اور فرش+ اشتفاده می کند. در این روش، رطوبت و دمای لازم برای حفظ تازگی سبزیجات در یک محفظه ایجاد می شود.

فناوری اکو فازی یخچال فریزر بکو

فناوری اکو فازی در یخچال های بکو به این صورت است که در صورت باز نشدن درب یخچال به مدت 6 ساعت، یخچال برای کاهش مصرف برق، انرژی و سرمای موجود را ذخیره سازی می کند.

سیستم خنک کننده دوگانه یخچال فریزر بکو در اهواز

سیستم خنک کننده دوگانه یخچال فریزر بکو باعث حفظ رطوبت، تازگی و خاصیت مواد غذایی می شود. بر اساس این فناوری، قسمت های مختلف یخچال فریزر، خنک کننده مجزا داشته و گردش هوا را به صورت پایدار در همه فضاها انجام می دهد. همچنین قاطی شدن بوی غذاها، یخ زدن غذاها و مصرف بالای انرژی در این روش از بین می رود.

فناوری اکتیو یونایزر یخچال فریزر بکو

یخچال فریزر بکو در اهواز مجهز به فناوری اکتیو یونایزر است. این فناوری تمام ویروس، میکروب و مواد فاسد کننده درون یخچال فریزر را خنثی می کند.

تکنولوژی فیلتر رایحه اکتیو

باگردش هوای خنک درون یخچال، تمام رایحه های ناخوشایند و باکتری ها نابود شده و فضای یخچال فریزر استریل می شود.

اصول نگهداری از یخچال فریزر بکو در اهواز

برای افزایش طول عمر یخچال فریزر بکو و حفظ کیفیت آن، اصول نگهداری وجود دارد که مخاطب باید آنها را رعایت کند. رعایت این اصول به صورت دقیق از آسیب و خرابی یخچال فریزر جلوگیری کرده و نیاز به تعمیر یخچال بکو در اهواز را به حد اقل می رساند. در ادامه مهمترین اصول نگهداری از یخچال فریزر بکو در اهواز را معرفی خواهیم کرد.

چگونه یخچال بکو را تمیز کنیم

تمیز کردن مداوم یخچال بکو برای افزایش کارایی، از بین بردن باکتری و میکروب درون یخچال ضروری می باشد. برای تمیز کردن یخچال بکو ابتدا یخچال را از برق کشیده و مواد غذایی را خارج کنید. سپس درون یخچال را با پارچه تمیز و محلول آب و جوش شیرین، تمیز کنید. برای تمیز کردن بدنه یخچال نیز از دستمال تمیز و با رطوبت کم استفاده کنید.

ارور های یخچال های بکو از نگاه کارون سرویس

 یخچال فریزر بکو یک یخچال هوشمند است که از فناوری عیب یابی خود کار بهره می برد. در مواقعی که یخچال با اختلال مواجه شود، نمایشگر یخچال یک سری عدد و حروفی را به عنوان ارور به مخاطب نشان می دهد. همشهریان عزیز در صورتی که ارور یخچال بکو مساله جزئی باشد، اشکال را برطرف کرده و در غیر این صورت حتما به مرکز تخصصی تعمیرات یخچال بکو در اهواز مراجعه کنند. در ادامه ارور های یخچال فریزر بکو و معنی آن را معرفی می کنیم.

ارور E0: ارور E0 یخچال بکو ممکن است به دلیل خرابی رزیستور فریزر یا مداوم کار کردن فن کمپرسور و فریزر باشد. همشهریان زیز برای برطرف کردن مشکل ارور E0 یخچال بکو در منزل، می توانند با تعمیرگاه تخصصی کارون سرویس تماس بگیرند.

ارور E1: ارور E1 یخچال فریزر بکو به دلیل خرابی سنسور یخ زدایی فریزر یا روشن ماندن المنت به مدت 25 دقیقه در یخ زدایی نرمال می باشد. تکنسین کارون سرویس برای پیدا کردن ایراد موارد زیر را انجام می دهد.

  • ابتدا سنسور دیفراست یا یخ‌زدایی بخچال توسط تکنیسین بررسی می شود.
  • سپس قطعاتی از قبیل ترمودیسک و ترموفیوز نیز بررسی و در صورت ایراد تعویض می شوند.
  • در صورتی که مشکل برطرف نشد، تکنسین برد الکترونیکی یخچال را بررسی و در صورت لزوم تعویض می کند.
  • در غیر این صورت، المنت و فن داخل فریزر، پروانه های فن و سنسور دیفراست بررسی و در صورت نیاز تعمیر می شوند.

ارور E3: ارور E3 در یخچال فریزر بکو به معنی ایراد در سنسور یا رزیستور یخچال می باشد. تعمیرکار تخصصی تعمیر یخچال بکو در  اهواز با بررسی دقیق، علت ارور را پیدا کرده و یخچال را تعمیر می کند.

 ارور E4: ارور E4 در یخچال فریزر بکو در  اهواز به معنی ایراد در المنت یا گرم کن یخچال می باشد. همشهریان عزیز برای تعویض المنت یخچال بکو در اهواز می توانند با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال بکو در اهواز کارون سرویس تماس بگیرند.

ارور E8: ارور E8 یخچال فریزر بکو در اهواز به معنی خرابی سنسور یخ ساز می باشد. تکنسین کارون سرویس با بررسی سنسور یخ ساز آن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کند.

ارور E9: ارور E9 در نمایشگر به دلیل خرابی دستگاه یخ ساز ظاهر می شود. برای تعویض یخ ساز یخچال بکو در خانه می توانید با کارون سرویس تماس بگیرید.

سایر ارور های یخچال فریزر بکو در اهواز

همشهریان عزیز در صورت مواجه با ارور های یخچال فریزر بکو در صورت تخصصی بودن ایراد، از دستکاری یخچال پرهیز کرده و در اسرع وقت با کارون سرویس که تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال بکو در اهواز می باشد تماس بگیرند.

تعمیر یخچال بکو در اهواز

تعمیر یخچال بکو در اهواز یکی از تعمیرات تخصصی یخچال می باشد که باید توسط تعمیرگاه تخصصی و با تجهیزات ویزه انجام شود. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال بکو در اهواز کارون سرویس با تجربه چندین ساله در زمینه تعمیر یخچال فریزر، تعمیرات یخچال فریزر بکو در اهواز را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد.

هزینه تعمیر یخچال های بکو در اهواز

هزینه تعمیرات یخچال بکو در اهواز بر اساس مشکل دستگاه و قطعه مصرفی یخچال تعیین می شود. همشهریان عزیز می توانند برای دریافت هزینه تعمیر یخچال بکو از مشاوره رایگان کارون سرویس استفاده کنند. کارون سرویس تمام خدمات خود را  به صورت قیمت اتحادیه و منصفانه انجام می دهد.

تعمیر یخچال های بکو در منزل اهواز

کارون سرویس جهت رفاه حال همشهریان عزیز و کاهش هزینه های تعمیر، تعمیر یخچال بکو در اهواز را در منزل همشهریان عزیز انجام می دهد. همشهریان عزیز بعد از تکمیل فرم درخواست خدمت از سوی تکنسین های کارون سرویس به صورت رایگان راهنمایی می شوند. در صورتی که مشکل یخچال جزئی بود، توسط مشتری برطرف شده و در غیر این صورت تکنسین های کارون سرویس برای تعمیر یخچال به محل اعزام می شوند.

ضمانت و گارانتی تعمیر یخچال بکو در اهواز توسط مرکز کارون سرویس

کارون سرویس برای اطمینان همشهریان عزیز برای تعمیرات خود ضمانت کتبی 1 ساله ارائه می دهد. در صورتی که یخچال بکو پس از تعمیر توسط کارون سرویس تا 1 سال ایراد پیدا کرد، کارون سرویس رایگان آن را تعمیر می کند.

نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس یخچال بکو در اهواز

یخچال فریزر بکو در اهواز با گارانتی به فروش می رسد. همشهریان عزیز در صورتی که در زمان گارانتی، یخچال بکو دچار مشکل شد، می توانند جهت تعمیر به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بکو در اهواز مراجعه کنند. کارون سرویس در حال حاظر نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس یخچال بکو در اهواز را در اختیار نداشته و تعمیرات را با قیمت اتحادیه انجام می دهد.

کلام آخر

مرکز تخصصی تعمیر یخچال بکو در اهواز کارون سرویس یکی از تخصی ترین تعمیرگاه های اهواز می باشد که از کادری با تجربه و متخصص استفاده می کند. تعمیرات یخچال بکو توسط کارون سرویس با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب انجام و در قبال تعمیر ضمانت نامه 1 ساله داده می شود. برای درخواست تعمیر یخچال فریزر بکو در منزل، می توانید به دو صورت تکمیل فرم تعمیر یا تماس با پشتیبانی کارون سرویس اقدام کنید.

سوالات متداول از مرکز تعمیرات یخچال بکو در اهواز کارون سرویس
تعمیرات انجام شده توسط مرکز تخصصی تعمیر کارون سرویس چقدر ضمانت دارد؟

از آن جهت که ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم، به مدت یک سال تعمیرات انجام شده توسط مرکز ما دارای ضمانت می باشند.

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، چقدر طول می کشد تا تکنسین شما در محل حاضر شود؟

به دلیل این که یخچال وسیله ضروری منزل شماست ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شویم. این زمان حدودا 4 ساعت طول میکشد.

آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ی مجدد توسط شما دریافت می شود؟

در این صورت هیچگونه هزینه مجدد یا اضافی توسط تعمیرکاران کارون سرویس از شما همشهریان عزیز دریافت نمیشود.

آیا تعمیرکار مرکز کارون سرویس قطعات مورد نیاز را همراه خودش به منزل میاورد؟

بعد از تماس یا ثبت درخواست شما در سایت، تکنسین کارون سرویس در اولین بازدید و عیب یابی، تعمیر یخچال فریزر شما را انجام می دهد و هر قطعه ای که نیاز باشد به همراه خواهد داشت.

آیا تعمیرات در محل انجام می شود یا دستگاه به کارگاه منتقل می شود؟

تمامی خدمات مرکز تخصصی کارون سرویس در محل می باشد پس نگران هزینه حمل و نقل آن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

از طریق فرم زیر می توانید در خواست خود را جهت دریافت خدمات برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند